Jaki telewizor 55-65" do +-5500zł

lbanez

New member
Witam.
Szukam telewizora 55-65" w cenie +-5500zł.
Do czego będę używał tv:
  • aktualnie granie na PS4 Pro, w tym roku planuję też zakup PS5
  • jakiś Netfix, filmy i seriale
Mój aktualny telewizor to Samsung H7000 55"
Proszę o pomoc 🙂
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb :
  • Sharp 65EQ7
  • LG 65Qned 913
  • TCL 65C835
  • Philips 65PUS9435
  • Sony 6X85K
  • Philips 65PUS8807
  • TCL 65c735
Plus dodatkowo dla członków forum masz pakiet gratisów do każdego telewizora o wartości 500 zł
 

lbanez

New member
Kupiłem TCL 65C835 w ME za 4500 zł... 😁 akurat się trafiła promocja...mam nadzieję, że będę zadowolony...wczoraj odpaliłem TV, dzisiaj może się nim więcej pobawię, ale już mi się w głowie rodzi kilka pytań więc będę prosił szanownych forumowiczów o pomoc w tej dla mnie czarnej magii... 😅
 

lbanez

New member
Oczywiście, że miałem pełną folię na ekranie... TV cały obklejony fabryczną folią... dobrze był zabezpieczony...
 

lbanez

New member
Może byłem na początku przewrażliwiony...naprawdę mi się ten TV podoba...obraz naprawdę ładny, czerń naprawdę dobra! Na chwilę obecną jestem baaaardzo zadowolony, że kupiłem taki sprzęt za taką cenę...jedynie jedną rzecz mnie zastanawia...Dlaczego w grach kiedy obracam się postacią, przy konturach postaci powstają takie delikatne powidoki...Wyrazisrość ruchów mam włączoną, redukcję rozmazania i migotania mam maksymalnie na 10...jak jedno i drugie dam na 0 to obraz nie jest już taki płynny...tak jakby przy ustawieniach na 10 wyświetlało w 60klatkach/s, a przy wartościach na 0 tak jakby przy 30 k/s...
 

Marlo

Active member
Procesor w TV słabo sobie radzi z obróbką obrazu ,jak jest powyżej 1440P i 60FPS , ja testowałem na różnych ustawieniach , spróbuj zmienić sygnał wyjściowy w konsoli na 1440P.
 
Do góry