Jaki subwoofer do zestawu wharfedale diamond 9.6

mashine666

New member
Witam.

Od pewnego czasu szukam dobrego uzywanego suba ktory by schodzil ponizej 30Hz.

Mam dwa fronty serii Diamond 9.6, centralny 9cs i dwa tylne wharfedale modus

Wszystko podlaczone do yamaha rx-v2065

Jako ze mam ograniczony budzet do €150 chyba odpuszcze sobie wymagania i rozwazam zakup wharfedale powercube 10+ ktory schodzi tylko do 35Hz przy mocy 150W

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym subem lub moze polecic cos w podobnej cenie
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Za 150E napewno nie kupisz suba ktory rzeczywiscie zejdzie ponizej 30hz... Chyba naczytales sie za duzo danych technicznych glosnikow.. Subwoofer w kinie domowym gra zazwyczaj od 80hz w dol i zadko ktory zchodzi do 30hz mowiac oczywiscie o subach za te pieniadze.

Po co Ci taki sub? Kup sobie normalnego suba np wharfedale sw150 czy jbl es 150. Tak jak pisalem wyzej sub zazwyczaj gra od 80hz w dol, ten bas poczujesz.
 
Ostatnia edycja:

mashine666

New member
Dzieki za propozycje!

Niestety na dzien dzisiejszy tu gdzie mieszkam nie moge znalesc zadnego z podanych.
Natomiast znalazlem kilka innych ktore wydaja sie interesujace. Bardzo bym prosil o podpowiedz.

1. Jbl cs70sub/230
2. Kef psw 1000.2
3. Wharfedale powercube 10+
4. Jbl pro sub 6

Wszystkie maja podobne parametry i co najwazniejsze mieszcza sie w moim budzecie.
Chcialem przypomniec ze mam zestaw diamond 9.6 a pokoj to ponad 20m2
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Po co pytasz skoro i tak nas nie sluchasz tylko z uporem maniaka proponujesz swoje modele ktore sa tak jak mowi Blackninja kiepskie?
 

mashine666

New member
Po co pytasz skoro i tak nas nie sluchasz tylko z uporem maniaka proponujesz swoje modele ktore sa tak jak mowi Blackninja kiepskie?

Poniewaz to sa jedyne dostepne suby na dzien dzisiejszy w Dublinie. Oczywiscie uzywane i za okreslona sume.

Dlatego wole mniejsze zlo i chce wybrac lepszy z gorszych.

W kazdym razie dziekuje za pomoc.
 
Do góry