jaki Subwoofer do jamo 606 + pioneer819 22m2

killpit

New member
Dość fajnie gra Magnat sub301 i jest nie drogi lecz jak możesz dołożyć polecam Klipsch sub-10 albo 12 rewelka natomiast powinieneś posłuchać subów aby zobaczyć co jest grane :)
 

ronnie86

New member
dzieki Panowie za pomoc i wyjasnienia;)
magnat cenowo przystepny byc moze sie skusze, sadzicie ze bedzie lepszy od chociaz jamo sub 200/250 ?

edit: znalazlem na forum wypowiedz blackninja: "Łomot to magnat, a lepszy jakościowo to SUB250."
Zastanawiam sie co reszta forumowiczow ma do powiedzenia w tym temacie?
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
ja jednak szarpnal bym sie na jamo sub250 zwlaszca ze fornty masz tez od jamo wiec w zasadzie masz gwarancje ze bedzie to ze soba dobrze gralo
 

lipton90

New member
ja posiadam jamo sub250, tez na początku chciałem kupić 200 ale po opiniach i przesłuchu bylem przekonany ze warto dołożyć do jamo 250 ma inna konstrukcje szczelinowa jest cięższy, w kinie sprawuje sie bardzo dobrze a jeśli chodzi o muzykę zależy od rodzaju jakiej słuchasz
 

infi

New member
ja u siebie mam sub jamo sw410e i jest zdecydowanie za mocny do zestawu 606 ktory tez posiadam, calosc jest oparta na pionku 1017 i to on jest odpowiedzialny za brak basu:( pioneer skiepscil sprawe w naszych ampli i strasznie obcina bass z podstawowych kolumien jamo (a ustawienia pionka praktycznie nic nie poprawiaja - fronty ustawione na large, loudnes on, podbicie na +3 i ciagle jest faktycznie malo basu) bo ten sam zestaw po podpieciu pod moje stare onkyo gra tak ze sub jest zupelnie zbedny :( ale niestety nie po to wydalem tyle kasy na pionka zeby wrocic do starego Onkyo
 

profitgw

Member
Miałem zamawiać Klipscha Sub-10.Ostatecznie zdecydowałem się na suba RPW-10.Co prawda jest najtańszym modelem , ale jednak z referencyjnej serii Klipscha.Od wczoraj gra u mnie.Pierwsze wrażenie są bardzo pozytywne.Super wykonanie.Regulacja fazy,odcięcia i mocy.Przedni dolny - szczelinowy bass-reflex.Sub gra znakomicie.Z tego co udało mi się przez kilkanaście godzin odsłuchać to równie dobrze radzi sobie w muzyce jazzowej jak i szybkim agresywnym rocku.W kilku moich ulubionych momentach filmowych zagrał rewelacyjnie.Oczywiście nie mam pojęcia jak on może zagrać z Jamo ale Klipsch jest naprawdę warty swojej ceny.Skontaktuj się Blackninją.Może on poradzi co lepiej wybrać.
 

killpit

New member
Dlatego z ampli warto kupić Onkyo ponieważ mają swoją moc :)
Co do suba wybrałeś pierwszą lige RPW-10 Klipsch to Klipsch i Jamo nigdy nie dorówna im w brzmieniu ,ale to jest moje skromne zdanie.Przetestowałem sporo subów i uważam że Klipsche grają rewelacyjnie,jeśli chodzi o Magnata sub201 fajny mały subik i gra zdecydowanie lepiej od Jamo200 lecz gorzej od 250.
Dlatego warto czasem dołożyć i kupić już lepszego suba :)
 
Do góry