Jaki subwoofer do 500zł

axl2

Member
Cześć,

Mój aktualny subwoofer jamo sub200 wyzionął ducha w związku z czym zastanawiam się nad czymś inny w niskim budżecie do 500zł co by mogło go zastąpić. Mój zestaw to: AMP Yamaha RX-V673 + zestaw 5.0 jamo S606 z bocznym, basowym głośnikiem we frontach. Niestety mój układ pokoju nie pozwala zbytnio na cuda, tak to wygląda:

0b15280b85947.jpg


Zastanawiam się nad używanym Magnatem 202A, znalazłem też KEF'a PSW 1000.2 i JBL XTI SUB-300. Ładny design ma też Numan ASW-10B ale nie wiem co to jest :neutral: może ktoś coś? nowy kosztuje 500zł

KD 70%, muzyka 30%
 
Ostatnia edycja:

axl2

Member
Niestety zmieniła się koncepcja i mogę mogę sobie pozwolić tylko na wąski sub tak ok 25 max 30cm szerokości za to może być wysoki. Czy coś polecicie w miarę godnego w tej cenie? Oglądałem quadral sub31, canton as10 lub as5 i znalazłem coś dziwnego i ciekawego od Sony jak sa-wvs200 (dwa głośniki) ale za dużo info na jego temat nie znalazłem :/
 

marstef

Member
Bez reklam
Chcesz sub postawić przy kanapie? Ja testowałem kiedyś takie ustawienie i nie polecam. Teoretycznie ucho ludzkie poniżej 80hz nie potrafi lokalizować źródła, ale ja mimo wszystko "czułem" położenie suba.
 

axl2

Member
Wiem że powinien być od frontu ale nie mam koncepcji, za mało miejsca. Jutro wrzucę jakieś foto jak to u mnie wygląda to może coś doradzicie
 

axl2

Member
Cały czas rozglądałem się za aktywnymi sub a powiedzcie mi czy coś takiego jak jamo sw300 też da radę? Czy lepiej odpuścić? Widzę że do podłączenia nie wykorzystuje się gniazda sub w amp tylko wyjście na kolumny
 

mors111

Active member
Bez reklam
SW 1000 ma głośnik 10" , 350/355 ma 8" więc jest mniejszy

swojego czasu ( z 15 lat temu ) SW-1000 był chwalony za jakość / cena

swoją drogą jak masz głośniki blisko ściany ( boczny głośnik ) , to jeśli nie masz szafki pod TV , do zamień je ze sobą , coby basy do środka uderzały a nie w ścianę , może mniej dudnić wtedy , sprawdź różnicę i daj znać
 
Do góry