jaki sub do HK i Klipsch rf52

kabull

New member
Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jaki proponujecie sub do amplitunera HK 3490 i kolumn Klipsch rf 52 w muzyce (60%) mi nie przeszkadza jego brak, lecz w kinie chciałbym by coś dobrze pieprznęło. Jak pisałem w muzyce i go nie brakuje lecz jak mam kupić to chciałbym aby był dobry do kina jak i muzy. dziękuje
 

kabull

New member
ten Rel to typ - obudowa zamknięta,a czy nie lepiej mieć otwarty bass reflex?


Klipsch RW-12D jest w podobnej cenie, wiec jak te 2 suby porównać ze sob,ą to który byłby lepszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli możesz to sprawdź proszę ten model Rel T 5. To jest inna bajka jakościowa. Wówczas porozmawiamy.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
ten Rel to typ - obudowa zamknięta,a czy nie lepiej mieć otwarty bass reflex?


Klipsch RW-12D jest w podobnej cenie, wiec jak te 2 suby porównać ze sob,ą to który byłby lepszy?
jak masz rf 52 to pewnie pokoik nie większy jak 20m2,więc rel t5 myślę że ok,ja do 25m2 myślę o t7,a obudowa zamknięta sprawdza się ok w muzyce,sub gra identyko jak fronty,po prostu nadąża z basem w stosunku do kolumn tym bardziej że najbardziej się sprawdza połączenie wysokopoziomowe jeśli chodzi o rela.
 

kabull

New member
jeżeli chodzi o metraż to 20m2 no i do kwoty 2k.
do blackninja - wiec się nie opłaca dokupić suba by poprawić dynamikę i moc basu gdy będzie się oglądać film nawet przez ampli stereo?
 

adamllca

New member
Bez reklam
do kolegi kabull -również mam hk 3490 i właśnie połączony z rel t5 jest bardzo dobrze jakościowo i mocowo a metraż jak twój tylko fronty inne. Ale z rel t5 będziesz naprawdę zadowolony polecam posłuchaj a zaoszczędzisz sobie czasu na kolejne odsłuchy.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do muzyki sub poprawi dynamikę w kinie tez trochę ale nie będzie to to co z amplitunerem kina domowego.
 
Do góry