jaki sub do 20m2

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Taaak:) Pogrzebcie mnie już na zawsze:) Ja tu jeszcze wrócę.....He,He
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bluray

Banned
No co z tym subem ?
Cały weekend ogromna wyprz w SATURNIE !!!
Działaj !!!
Typ/model saba nie ma dla Ciebie znaczenia .
Byle by był !

Całkiem SERIO !
 

mrokness

New member
No właśnie co z tym subem? Bo sam jestem w ciężkiej rozterce co kupić. Rel t5 za 1800. Wharfedale SPC-12 za 1250 czy może JBL ES250P ? Do tej pory byłem za Rel ale mam drobne obawy że za słabo będzie trzęsło nawet tak małym pokojem 16m. JBL i wharfedale mogą być za mocne, ale są tańsze. Może mi ktoś potwierdzić że rel t5 będzie telepotał pomieszczeniem? Czy kupić wharfedale 500 zł taniej (co dla drobnego ciułacza jest sporą kwotą)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No właśnie co z tym subem? Bo sam jestem w ciężkiej rozterce co kupić. Rel t5 za 1800. Wharfedale SPC-12 za 1250 czy może JBL ES250P ? Do tej pory byłem za Rel ale mam drobne obawy że za słabo będzie trzęsło nawet tak małym pokojem 16m. JBL i wharfedale mogą być za mocne, ale są tańsze. Może mi ktoś potwierdzić że rel t5 będzie telepotał pomieszczeniem? Czy kupić wharfedale 500 zł taniej (co dla drobnego ciułacza jest sporą kwotą)

Do tego metrażu na pewno nie JBL ES 250, jak już to ES 150. Odnośnie REL'a to pogadaj z Pawłem_Sz, bo on niedawno kupił sobie. Wharfedale nie słuchałem.
 

lechanek

New member
Sub już w domu.Powiem że spełnia moje oczekiwania.Cena w jakiej go kupiłem (50%) taniej była dobra.Co do suba w filmach sprawuje się super (jak dla mnie) w muzyce też sobie radzi (moim zdanie nic mu nie brakuje) jak to inni użytkownicy stwierdzili,u mnie stoi w pokoju 18m2 i daje rade :) .W 100% jestem z niego zadowolony.
 

mrokness

New member
Wharfedale SPC-12 za 1250 kupiony. oczekiwanie na przesyłkę. ciekawe czemu przecenili 50 %. mam nadzieje że sub jest tez wart tej ceny którą wcześniej wołali a ja ubiłem interes życia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzysiek 1980 dobre, dobre :) ja na szczescie mam fajnego szefa i majacego w glowie poukladane..... a wracajac do tematu to ja bym radzil najpierw posluchac a potem kupic...
lolek
 
Do góry