Jaki soundbar/speakerbar do 2k?

zurekman

Member
Witam, jak w temacie, jaki polecilibyście sprzęcik do 2 tyś PLN?
Ogólnie prosiłbym o wybór z asortymentu sklepu internetowego euro, bo mam tam zniżkę dobrą chwilowo. Nie wiem czy lepiej soundbar z subem, czy może coś co tam nazywają cyfrowym projektorem dźwięku. Chodzi mi o to żeby nadawał się fajnie do filmów, ale też i do muzyki (nie jestem nietoperzem ani specjalnym audiofilem, ogólnie słucham muzyki z yt albo spotify, ale co do filmów to zawsze full hd), muzyka za to leci w mieszkaniu cały dzień kiedy tylko nie oglądam telewizji albo nie robię czegoś innego. Zależy mi też z pewnością na BT gdyż to tędy idzie muzyka z komputera. Fajny bass mile widziany :)

Dzięki i pozdrawiam, nie mam specjalnych wymagań obecnie posiadam Philips BTS5000W, nie wiem co jest nie tak ale ciągle strasznie "buczą" w różnych tonacjach, więc zdecydowałem się wymienić je na coś innego pod nowy tv. Z tego co widać na sklepie to:
-LG Music Flow HS7 - LAS750M
-JBL Cinema SB400
-Samsung HW-H7500 Curved
-Sony HT-XT3
-Yamaha SRT-1000
-Samsung HW-H750
-Onkyo LS-B50
-Denon DHT-S514
-Sony HT-CT770
potem już ceny coraz bardziej spadają więc chyba niższa półka

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)
 

collider

New member
Bez reklam
Zobacz Panasonic sc 680, a jesli sie nie myle tegoroczny model 690. Cena okolo 1100zl wiec zdecydowanie w budzecie. Jak za ta kase to swietny sprzet. Brzmienie i funkcjonlnosc jak w drozszych modelach. Jedyna wada to sub ktory nie ma autostartu lub inaczej zdalnego wlacznika ( nie wiem jak jest w wersji tegorocznej). W tych pieniadzach raczej nie znajdziesz nic lepszego. Z innych listew polecilbym JBL SB 350.
 

zurekman

Member
Zobacz Panasonic sc 680, a jesli sie nie myle tegoroczny model 690. Cena okolo 1100zl wiec zdecydowanie w budzecie. Jak za ta kase to swietny sprzet. Brzmienie i funkcjonlnosc jak w drozszych modelach. Jedyna wada to sub ktory nie ma autostartu lub inaczej zdalnego wlacznika ( nie wiem jak jest w wersji tegorocznej). W tych pieniadzach raczej nie znajdziesz nic lepszego. Z innych listew polecilbym JBL SB 350.

Czyli mówisz, że to lepszy wybór niż te listwy w okolicach 2k? Jest JBL SB400 też.
 

kobylo

New member
sam posiadam tego panasonica w tej cenie niezłe wykonany i całkiem przyjemne brzmienie,dość sporo mocy. A jeśli masz 2 tys lepiej wybrać wzmacniacz lub amplituner plus jakieś kolumny podstawkowe.
 

collider

New member
Bez reklam
Czyli mówisz, że to lepszy wybór niż te listwy w okolicach 2k? Jest JBL SB400 też.

Nie mowie, ze jest lepszy od JBL. Stosunek ceny do jakosci jest tu bardzo dobry. Jezeli kasa nie gra roli to wez sobie JBL. Chociaz mocno bym sie zastanowil nad wyborem pomiedzy 350 a 400.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nr 1 i to zdecydowanie to Fidelio B5.
Jest teraz specjalna oferta gdzie Fidelio robi zwrot kasy 20% gotówką na konto. A jakość ?
Jakość taka, że niektórzy już wymieniali modele które podałeś na Fidelio i powiedzieli - nareszcie to jest to.

Tyle ze musisz być niebieski i mieścisz się w wyznaczonym limicie.
 

madhunter

New member
Kiki o co chodzi z tym niebieskim? Promocja na zwrot kasy nadal trwa, wiec jak kolega zdecydowalby sie na np Fidelio E5 to z 3000zl dostanie zwrot 600zl i wyniesie go to ostatecznie 2400zl za sprzet i tu juz warto zastanowic sie nad dolozeniem :)
 

zurekman

Member
Masz znaczniej taniej jako niebieski zgodnie z inforamcją.

Też nie wiem co znaczy niebieski :p.

A ze sprzętu mieszczącym się w budżecie polecisz coś? Nie wiem czy warto płacić za górne limity typu samsung HW-H750, czy też może brać coś tańszego bo mała różnica jak kolega wyżej polecił niedrogiego Panasonica . Owszem dla siebie pewnie bym brał coś droższego ale to do mieszkania siostry gdzie tylko bywam na studiach. U siebie mam kino, a zaopatrzać się w dwóch miejscach w drogie sprzęty to trochę dużo potem wychodzi, i tak tu muszę jeszcze jakiś duży tv sobie wpakować i drugi do siebie więc nie mogę tak lecieć po bandzie bo z 10k się zaraz zrobi 20 :p.
 

collider

New member
Bez reklam
Też nie wiem co znaczy niebieski :p.

A ze sprzętu mieszczącym się w budżecie polecisz coś? Nie wiem czy warto płacić za górne limity typu samsung HW-H750, czy też może brać coś tańszego bo mała różnica jak kolega wyżej polecił niedrogiego Panasonica . Owszem dla siebie pewnie bym brał coś droższego ale to do mieszkania siostry gdzie tylko bywam na studiach. U siebie mam kino, a zaopatrzać się w dwóch miejscach w drogie sprzęty to trochę dużo potem wychodzi, i tak tu muszę jeszcze jakiś duży tv sobie wpakować i drugi do siebie więc nie mogę tak lecieć po bandzie bo z 10k się zaraz zrobi 20 :p.

W takiej sytuacji to nawet sie nie zastanawiaj i bierz Panasa. Zaoszczedzisz kase a sprzet naprawde godny polecenia. Do tego kupisz sobie TV Panasonica. Bedziesz mial Viera Link. Wszystko bedzie ladnie hulalo.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Też nie wiem co znaczy niebieski :p.

A ze sprzętu mieszczącym się w budżecie polecisz coś? Nie wiem czy warto płacić za górne limity typu samsung HW-H750, czy też może brać coś tańszego bo mała różnica jak kolega wyżej polecił niedrogiego Panasonica . Owszem dla siebie pewnie bym brał coś droższego ale to do mieszkania siostry gdzie tylko bywam na studiach. U siebie mam kino, a zaopatrzać się w dwóch miejscach w drogie sprzęty to trochę dużo potem wychodzi, i tak tu muszę jeszcze jakiś duży tv sobie wpakować i drugi do siebie więc nie mogę tak lecieć po bandzie bo z 10k się zaraz zrobi 20 :p.
Co w końcu zakupiłeś?
 
Do góry