Jaki soundbar do telewizora Sony

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No, tak DA robi przestrzeń !
Z tych dwóch brałbym JBL Bar 5,1.
A ile masz max kasy ?
 

JerzykWu

New member
Nie musi być tego samego producenta, działa z jednego pilota.
Ile masz max kasy ?

Kwota - jaką chciałbym przeznaczyć na zakup to im mniej tym lepiej ! :D a na poważnie to . max 3000-3500. Skłaniam się ku JBL 9.1...... ale recenzje mówią że do słuchanie muzyki to już nie za bardzo bo nie odtwarza dźwięku stereo. No i koniecznie obsługa Atmosa
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Żaden soudbar nie jest do słuchania muzyki . Atmos z soubar ?:) Jaki 5.2.2 . 5.2.4 czy może 5.2.6 ? Czy na maxa 7.2.6 ?

Niesamowita siła marketingu , ale jak widać. Pelikanów lykajacych wszystko nie brakuje :)

Zbuduj normalny system na małych głośnikach . Powoli i systematycznie kupuj gotowe zestawy np Wharfadale DX 1 lub 2 , Tannoy Hts lub Kef 2001 , 05 i 305
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozmawiając o soundbarach - to skierowane one są do zdecydowanego polepszenia jakości dźwięku kina domowego . JBL Bar 9,1 robi w klasie to najlepiej. Ale również najlepiej robi to w klasie dźwięku muzycznego.
Chyba że masz oddzielne potrzeby na dźwięk stereo muzyki - to tak czy tak musisz szukać do muzyki zestawów wyłącznie stereo.
Ale biorąc średnie potrzeby tych co kupili Bar 9.1 - zdecydowana większość jest zachwycona ! Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę. Wg mnie w tej klasie lepszego nie kupisz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie na JBLa 9,1 kasy nie wystarczy.
Tak, w tej klasie to może być dobry pomysł.
 

BRSDTV

New member
Posiadam Samsunga Q700a z tylnymi głośnikami SWA 9500 (co daje system 5.1.4). Jak poszukać całość powinna zaknąć się w kwocie poniżej 3000zł. Efekt przestrzenny (włącznie z atmos) jest naprawdę niezły i to pomimo faktu, że siedzimy z żoną na fotelach po bokach stołu (z tyłu kanapę okupuje córka). Mam taki sam telewizor jak Ty, pilot od telewizora steruje soundbarem (głośność), choć ja używam Logitecha Elite.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym dopłacił te 700 zł do JBL Bar 9,1
Każdego dnia przez lata docenisz tą decyzję - warto !
 
Do góry