Jaki Soundbar do 10k na 35m2 ?

Ptaku_

New member
Witam,

Czy jakikolwiek Soundbar ogarnie Salon z Aneksem kuchennym 35m2 ?
Myslałem o HK Enchant 1300 + sub lub Bose SB 700 + sub + satelity no chyba ze wyszło coś lepszego ?
Ewentulnie jest opcja żeby olać SB i postawić Arie 936 + dobry amplituner ( nieszczęsliwa żona ).
Proszę o pomoc
 

szybal

Banned
Polecam Bose 700 zestaw .
Gra rewelacyjnie nie wspominając o mega wyglądzie , pilocie i apce które są bardzo dopracowane.
 

Ptaku_

New member
Polecam Bose 700 zestaw .
Gra rewelacyjnie nie wspominając o mega wyglądzie , pilocie i apce które są bardzo dopracowane.

Tylko brak atmosa czy dts-x. Dodatkowo jedno hdmi co oznacza ze xbox i ps4 beda musialy byc podlaczone do tv dalej. Czy to nie problem jesli chodzi o jakosc dzwieku ? Dodatkowo czy ten zestaw obskuzy te 35m2 ?
 

szybal

Banned
Ja mam większy salon z otwartą kuchnią mocy aż za dużo.
Mi jedno Hdmi w niczym nie przeszkadza reszta podłączona do tv.
Do Atmos musisz mieć kino porządne
miliony kabli i głośników tu przykładowo przy Netflix efekty są bardzo dobrze słyszalne. Bose daje radę
 

Ptaku_

New member
Ja mam większy salon z otwartą kuchnią mocy aż za dużo.
Mi jedno Hdmi w niczym nie przeszkadza reszta podłączona do tv.
Do Atmos musisz mieć kino porządne
miliony kabli i głośników tu przykładowo przy Netflix efekty są bardzo dobrze słyszalne. Bose daje radę


Widze ze jestes z Gdyni. Czy byla by opcja przesluchania tego BOSE u ciebie ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Szybal ma rację ja sam jestem posiadaczem białego bose 700 + sub 700 I mam 20 m2 i moc jest aż zabrdzo a można dokulic jeszcze 2 suba i podłączyć + satelitki
Wygląd przekozak i dźwięk i moc mega
 

szybal

Banned
Możemy się spotkać napisz na priw.podam nr tel.
Mam białe sourandy do sprzedania kwadratowe z uchwytami w dobrej cenie kto pierwszy ten lepszy cena w sklepie 1400.
 

Ptaku_

New member
Zawsze jest pytanie czy da to namiastke Ari 936. Wiadomo inny rozmiar itd ale przy soundbarze zona by nie marudzila :)

Szybal odezwe sie po powrocie do kraju.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ta zamiana nie będzie prosta.
Sprawdź jeszcze sundbar Paradigme - za dopłatą ale jakość rewelacyjna.
 
Do góry