Jaki sounbar do 5k do OLED TV oraz Apple TV 4k

maska123

New member
Czesc,


jestem w trakcie konfiguracji przyszlego zestawu do ogladania TV oraz sluchania muzyki.
Zestaw wstepnie bedzie skladac sie z Apple TV 4k(w pozniejszym czasie Xbox one X) podlaczonego do TV(prawdopodobnie LG C8) po HDMI, a z TV do sounbara po optyku cyfrowym lub kablem ARC HDMI (w zaleznosci od wejsc dostepnycj w sounbarze). Pomieszczenie jest sporych rozmiarow i o wysoko poprowadzonym suficie.
Jaki sounbar polecalibysice do takiego zestawienia?czytalem na temat niszowych produktow takich jak Dynaudio Music 7,Vifa Stokholm 2.0 oraz Naim Muso, ktore nadaja sie nie tylko do ogladania filmow ale rowniez lub przede wszystkim do odsluchu muzyki po Airplay. Wygladaja tez ciekawie,co ma tez znaczenie.
Czy ktos z forum'owiczow mial przyjemnosc obcowac z wyzej wymienionymi sounbarami?Jaka jest szansa,ze bede miec problem z synchronizacja audio/video jesli polacze wszystko jak wyzej wymienione?


dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A słuchałeś Paradigm - nie wiem tylko czy wystarczy Ci kasy.
Masz jeszcze PlayBar Sonosa.
Z Twoich wybrałbym Naim Muso
 

Lukiusa24

New member
Jak polecam sound bar z dolby atmos . S zakupilem ostatnio sony st5000 i jestem bardzo zadowolony. A i polecam kupowax sound bar tej samej marki co tv. Bo wystarczy jeden pilot i prawie wszystko obsluguje. Sam mam sonego tv wiec wiem co mowie. Jeden pilot robi z dwoma urzadzeniami.
 

maska123

New member
Czy otrzymałeś już aktualizacje do AirPlay 2?Opcja spotify connect została dodana czy poki co tylko Tidal?jak Music 7 sprawuje się w połączeniach bezprzewodowych i jako soundbar podpięty do TV?dzieki
Mam Dynaudio Music 7 od 2 tygodni i moim zdaniem gra rewelacyjnie - jak na taki sprzęt :)
 
Do góry