Jaki przewód ampli --> sub?

PopaY

New member
Bez reklam
Elo.

Jaki polecacie przewód coaxialny połączony między subwooferem, a amplitunerem? Potrzebuję długiego, bo mniej więcej koło 9m przewodu więc w grę wchodzą przewody o długości 10m, bo takie są w sprzedaży.

I jaki przewód HDMI proponujecie między amplitunerem, a DVD? Przewód najlepiej 0,5m, bo krótszych chyba nie ma :rolleyes:

Pzdr.
 

strauss

New member
Witam.
Ja z czystym sumieniem mogę polecić przewód z aukcji nr: 543688211.
Trzeba się tylko skontaktować ze sprzedawcą i zamówić 10m.
Za tą cenę nie znajdziesz nic lepszego.
Po zmianie ze zwykłej hamy na koltza różnica jest słyszalna. Na plus oczywiście.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Wysłałem zapytanie, ale już widzę, że jednak sporą kasę trzeba będzie wybulić za 10m. Ja się przyglądałem przewodowi z niskiej półki http://sklep.rms.pl/index.php?p412,kabel-do-subwoofera-rca-rca-digital-hq-10m, ale biorę pod uwagę przewody do 100zł, o ile znajdę naprawdę dobry do takiej kwoty. Jeśli zaś będę musiał zapłacić tylko za "nazwę" to będzie to bez sensu i będę chciał kupić tańszy. Szukać coaxiala podwójnie ekranowanego, ale z tych tańszych to ciężko cokolwiek znaleźć :/ I najchętniej w jakimś dużym markecie A/V, bo mam troszkę bonów do wydania więc bym zaoszczędził na normalnej gotówce...
 

a4tech

New member
Już gdzieś to pisałem... ;)

Do SUB-a polecam - DLS-a seria - Ultimate Balanced - kierunkowy interconnect - na metry.
Do tego sensowne wtyki RCA + lutowanie srebrem :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Od goscia na allegro ale widze że już ich nie ma. Znalazłem gdzie indziej, sprawdz PM
 

a4tech

New member
@PopaY


Kable HDMI - Tech+link-a, i to seria Wires XS a na sensowny interconnect do SUB-a żałujesz :confused: :confused: :confused:

Moim skromnym zdaniem, nie tędy droga... ;)
 

PopaY

New member
Bez reklam
Nie, nie żałuję. Problem w tym, że przewody HDMI, można napisać, mam za darmo, a przewód coaxial muszę kupić, bo ani w MM ani w Euro nie mają przewodów 10m, żadnych, ani wyższej klasy, ani niższej. Kupiłem Prolinka. Jak się okaże, że jakieś przemruki będą to się z czasem wymieni na lepszy.
 
Ostatnia edycja:

a4tech

New member
Prolink powinien zdać egzamin (przynajmniej z ekranowania) :)

Resztę usłyszysz sam. I tak jak piszesz, jak coś to zmienisz.
 
Do góry