Jaki projektor fullhd do 4k

rastaHD

New member
Witam wszystkich ,przymierzam się do kupna projektora w.w .. na projektor nie chciał bym wydać więcej niż 4 tyś .Mam możliwość powieszenia go idealnie na środku na wysokości 240 cm ,300cm od ekranu...z ok 5m było by oglądane .Sprzęt był by używany do filmów Hd ,czasami do grania PC w porach całkowitego zaciemnienia .Proszę poradę w stosunku "jakość-cena " co by było idealne dla mnie .Drugą sprawą był by ekran . .. który najlepiej do 1000zł ,i jaka optymalna wielkość .Dzięki .PZdr
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Rany... Nie chce nikogo obrazic, ani wyjsc na osobe niechcaca pomoc, ale...
Tyle jest juz watkow z takim pytaniem - nie tylko na tym forum. Ciagle ktos pyta jaki projektor do takiej i takiej ceny, a jaki ekran itd... Wiem, ze wybor projektora to ciezka sprawa, ale czasem ma sie juz dosc. Ile mozna pytac o to samo? Wiekszosc forumowiczow i tak nie mialo sposobnosci by widziec na zywo wiecej niz 1-2 projektory, wiec i tak pisanie, ze a ten jest fajny, a tamten jeszcze lepszy mija sie z celem.
Moja rada: idz do sklepu z showroom`em - po wyjsciu bedziesz wiedzial wiecej niz po przeczytaniu calego forum. Na wlasne oczy przekonasz sie jakie sa mozliwosci danego projektora, jakie roznice i co Ci odopwiada.
Sorka za czepianie sie, ale jak widze ciagle te same pytania i powtarzajace sie, czasem wyssane z palca("bo ja mam taki projektor, to sie nada"), odpowiedzi, to jakos... zal.pl
Pozdrawiam i serio pomysl o odwiedzeniu jakiegos sklepu z projkami :)
 
Do góry