jaki projektor dzwieku kupic?

pp56825

New member
czy sa jakies warunki w jakich takie projektory dzialaja a w jakich nie, gdyz moj salon jest nieregularny, znaczy nie jest to kwadrat a sciany nie sa gole.

dodam ze na jednej ze scian jest duza kanapa a nad nią okna na innej jest barek
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Kup Denona
http://www.allegro.pl/item486290947_system_dzwieku_przestrzennego_denon_dht_fs3.html

Bo nie wymaga odbić od ścian i będzie tu najlepszym wyborem zdecydowanie :> Poza tym wymaga zewnętrznego źródła :)

Yamaha też by była ok ale masz salon nieregularny.

Na tym sie kończą FIRMY AUDIO :>

Producentami golarek i hi endowych lodówek nie warto zawracać sobie głowy :>

nie wiem czy aktualnie nie ma jakiejś promocji na denona że dodają do projektora odtwarzacz DVD 1740, sprawdz to.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
nie wymaga odbicia od scian ? co ty gadasz przeciez o to chodzi w "projektorach dzwieku" zeby sygnał sie odbił i doleciał niby z boku tyłu itp jak inaczej uslyszec cos z tyłu bez odbicia fali?

jezeli wiesz cos wiecej wyedukuj mnie prosze :)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Nie zobaczysz tutaj żadnego typowego sprzętu AV. Niemniej jednak, zapierający dech w piersiach przestrzenny dźwięk sprawia, że zwykły obraz wyświetlany na ekranie telewizora staje się wyjątkowym przeżyciem. To co brzmi jak science fiction umożliwia wykrzesanie iście artystycznej technologii przestrzennego dźwięku i wprowadzenie jej do realnego świata. Wizualnie niepozorny, wielo głośnikowy Denon X-SPACE DHT-FS3 ucieleśnia marzenia o imponującym dźwięku przestrzennym stworzonym w sposób niezwykle pomysłowy i nietypowy, który jest jednocześnie niezwykle prosty w obsłudze. Inteligentny dźwięku potrafi dostosować się do wymagań niemal każdego wnętrza. Denon dołącza do zestawu liczne akcesoria zapewniające szybkie rozkoszowanie się nowym, przestrzennym dźwiękiem: dodatkowo do obligatoryjnego pilota z zestawem baterii, pakiet X-SPACE zawiera regulowane na wysokość podstawki pod głośniki, nawiasy głośników oraz subwoofera do montażu ściennego, instrukcje obsługi oraz niezbędne kable. Każdy kto marzy o perfekcyjnej integracji systemu głośnikowego ze skrojonym pod ich wymiar stolikiem może doposażyć swój zestaw X-SPACE w opcjonalny stolik ARC-FS3. Ten wysokiej klasy produkt pasuje również idealnie do płaskich telewizorów tworząc tym samym niemal idealnie skomponowany zestaw domowej rozrywki.
fliege.gif
bullet.gif
Oryginalny i autentyczny dźwięk przestrzenny z jednego źródła, dodatkowe głośniki są zbędne
fliege.gif
bullet.gif
Wszechstronny i łatwy do zainstalowania w każdym pomieszczeniu. By uzyskać pożądany dźwięk przestrzenny nie musi być odbijany od ścian
fliege.gif
bullet.gif
Zawiera kompaktowych rozmiarów subwoofer – dla głębokiego basu
fliege.gif
bullet.gif
„Dolby headphone” zapewnia dźwięk przestrzenny przy odsłuchu za pomocą każdych słuchawek

Źródło www.denon.pl


To sie kalibruje, na podstawie wielkości pomieszczenia generowane są te efekty przy wykorzystaniu chyba jakichś zmiennych faz bababa ...
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
"Zawiera kompaktowych rozmiarów subwoofer – dla głębokiego basu"

i po co kupowalem suba z 12" głosnikiem ... jak tu takie cuda ...


ja tam pozostane przy swoim 7.1 moze kiedys zacznie wychodzic cos sensownego z odmiokanałowym dzwiekiem..
 

remarquee

New member
Kolega pyta się o projektor dzwięku bo prawdopodobnie nie może lub nie chce rozstawiać kolumn po całym pokoju więc uwagi typu "a ja mam takiego suba i tyle kolumn" są nie na miejscu. Jeśli słyszałeś jakiś projektor to podziel się opinią na jego temat ale nie na zasadzie "mój system 7.1 i tak jest lepszy" bo to jest oczywiste.
Od siebie dodam że chyba jeszcze Philips robi coś takiego i też się reklamuje że ponoć dźwięk nie musi się od ścian odbijać, niestety nie było mi dane wysłuchać czegoś takiego.
 

pp56825

New member
dziekuje za wszelka okazana pomoc, wiadomo ze 7.1 lub 9.1 bo juz i takie cos widzialem bedzie zawsze lepsze od takich pseudo przestrzennych rozwiazan, ale mieszkanie uzadzalem 7 lat temu i o kablach nie pomyslalem. moze w nastepnym mieszkaniu bedzie 12.1 :)
jak byscie mieli jakies inne propozycje, czekam
 

darkmajin

Member
Bez reklam
remarquee poczytaj dokladnie zanim cos palniesz,nie powiedzialem ze moj system jest lepszy ani tez subem sie nie chwalilem ...

ja mam pytanie co ma urzadzenie mieszkania z kablami wspolnego ?
jezeli masz miejsce na kolumny nawet sie nie zastanawiaj...

listwy przyscienne z miejscem na kable sa bardzo dobrym rozwiazaniem zreszta sam sobie takie ostatnio zalozylem zadnych kabli nie widac..

jezeli niechce ci sie w to bawic to rzeczywiscie projektor pozostaje jedynym rozwiazaniem ..chyba ze kupisz pare słuchawek :mrgreen:
 

pp56825

New member
zebys ty widzial moje mieszkanie to bys zmienil zdanie. nie jest to takie proste kiedy pokoj nie jest nazwijmy to foremny :) tak czy siak dziekuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry