Jaki projektor? Do wyboru Benq w600, Acer H5360, Epson TW700

X-Zone

New member
Acera odrzuć na samym początku (słaba jakośc obrazu, szczegółów), co do Benka musisz sprawdzić efekt tęczy na własne oczy - W600 ma największą tęczę ze wszystkich tu podanych, po za tym przy takiej jasności zapomnij o dobrej czerni (proje nawet za 10-15k zł mają jasnośc góra do 1600 lumenów).
Optoma HD65 jest to jeden z lepszych i najpopularniejszych 720p na rynku, zabacz zagraniczne fora czy Youtube, widziałęm zdjęcia HD65 z dużym przebiegiem lampy, a mimo to obraz nadal był b.dobry - HD600x jako że jest nowszy, powinien być spokojnie w pobliżu tej jakości.

Co do lampy to jest możliwość regeneracji starej w granicach 400 zł, więc problem z drogą lampą znika :)

Więc moją opinie już znasz :eek:k:

No to chyba przekonałeś mnie do HD600x

Już nawet znalazłem dość ciekawą ofertę:

Niestety jeszcze linków nie mogę załączyć ale jest on w sklepie pixmania.co.uk CENA: 452.10 GBP (Z przesyłką)

Kod:
452.10 GBP jest warte 2210 PLN.

Przelicznik (GBP/PLN) wynosi 4.8883.

Wartość średnia 1 GBP z 2010-08-24 to 4.8883 zł.

Projektora używał będę głównie do filmów, sporadycznie X360. Więc licząc że codziennie będę używał go przez 2h to wiedząc że lampa pociągnie około 3,000h to spokojnie wytrzyma przez 4 lata dzień w dzień oglądania:) A wiadomo że na początku będzie to nowość więc zapewne będzie używany często ale z biegiem czasu nie przekroczę 14h na tydzień :)
 

edi7777

Member
Do tego projektora to bym brał matt white gain 1.0 - zależy ile chcesz wydać i jaki rozmiar to kwestia na jaką firmę Cię stać i czy chcesz elektryczny czy zwijany normalnie, jaki rozmiar etc.
 

noniliondwa

New member
Witam

Mam pytanie , dlaczego Projektor Epson EB-X7 jest tańszy od BenQ W600+, parametry wydają się być na równym poziomie, o chodzi ?
Czy może ktoś znający się podpowiedzieć czym to jest spowodowane ? ;-)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ten Epson po prostu sluzy do prezentacji, nie jest jego zadaniem wyswietlanie filmow, gry video itp. Oprocz nizszej rozdzialki, nie posiada wejscia HDMI. Wystarczy przejrzec parametry techniczne
 

archereg

New member
Witam, każdego :) trochę odświeżę tamta bo przyznaję że jestem bliski zakupu optomy HD600x potrzebuję tylko przekonania do mego wyboru bo cały czas gdzieś mnie jeszcze Benq w600 kusi. Chciałbym kupić coś nowego do 2000 zł chodź i chętnie używkę bym nabył, więc jeśli ktoś*z was ma dany sprzęt i chętnie zamieniłby na coś wyższego śmiało pisać*:). Zastosowanie czasem do filmów, podłączyć*kompa i pograć. Obraz będzie rzucany na białą ścianę odległość odptyki od 2,7 metra.

A może coś*innego w tym czasie ciekawego pojawiło się*w zanadrzu? do sumy < 2000 zł

Na koniec jeszcze jedno co sądzicie o tym Espsonie na www .allegro.pl/epson-emp-tw-680-projektor-multime-hdmi-od-1zl-bcm-i1587028082 rozumiem że inna technologia bo LCD ale chcę coś kupić szybko i tanio :S ... Jeśli warto to do jakiej sumy mogę licytować. Bardzo proszę*o pomoc

Z góry dzięki !!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry