Jaki projektor do KD - Sanyo czy Benq

Dreamerek

New member
Witam serdecznie.
Od dłuższego czasu czytam to forum z nadzieją na odp. jaki kupić projektor do kina domowego. Cel: oglądanie filmów DVD ewentualnie divix (min. 1,4Gb). Na pewno nie nie będę oglądał materiału full HD. W domu tylko kablówka lub materiał DVD wiec HD ready w zupełności wystarczy.Pokój o powierzchni 25m2. Chcę przeznaczyć na ten cel jakieś 2500 PLN. Podłączanie przez HDMI. Z forum wynika, że jedyne sensowne rozwiązanie to BenqW500 ale jakoś drażni mnie ten biały kolor. Ostatnio znalazłem [FONT=&quot]Sanyo PLC-WXU10 - czarny [/FONT]i mam pytanie co byście o tym sądzili? Jeżeli o sanyo to przeraża mnie głośność tego projektora. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie oraz dobre rady. A może coś innego? Pozdrawiam [FONT=&quot] [/FONT]
 

PolChicken

New member
Kolor obudowy decydującym czynnikiem o wyborze projektora to dość oryginalne podejście z Twojej strony. Ja odradzam z powodu tego, że piszą o braku lens shiftu w tym projektorze. Suche dane też nie są przekonywujące. Na dodatek to projektor 16:10. Jeśli ma służyć do filmów to będą jeszcze większe marginesy.
 
Do góry