Jaki projektor do 2000zl do domu

ma1ik

New member
Witam,

Sledzilem troche tematow. Nie znalazlem jednak do konca odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.

Chcialbym zakupic dla żony pierwszy projektor do domu. Odleglosc miedzy projektorem a ekranem to jakies 4-5metrow. Projektor bedzie wykorzystywany sporadycznie (1-2razy w tygodniu). Glownie do ogladania filmow. W przyszlosci moze do grania na jakiejs konsoli. Najlepiej jakby projektor byl sufitowy.

Nie mamy duzych wymagan. Nie chcemy tez wydac na to fortuny. Jest na rynku cos, co mozecie polecic w tej cenie?

Z gory dzieki za wszelkie informacje :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma czegoś takiego jak projektor sufitowy. Montujesz go na specjalnym uchwycie pod sufitem i tyle.
Masz zasłony na oknach ?
 

ma1ik

New member
Myslalem o BENQ W700 ale tam podobno maksymalna odleglosc projekcji to 1,8m?

Mam zasłony w salonie, nie ma problemu. Mam tez duzą sciane (aczkolwiek kolorowa), przy ktorej bede mógł zamontować ekran.
 
Ostatnia edycja:

dobuc

New member
Myslalem o BENQ W700 ale tam podobno maksymalna odleglosc projekcji to 1,8m?

Mam zasłony w salonie, nie ma problemu. Mam tez duzą sciane (aczkolwiek kolorowa), przy ktorej bede mógł zamontować ekran.

Taka odległość jak podajesz jest w Benq W710 ST czyli krótkoogniskowym (przeznaczonym do rzucania dużego obrazu z krótkich odległości).

Sam posiadam Benq W700 i obraz rzucany na ścianę z około 3,5m ma 100 cali (z lekkim zoomem), świeci bardzo ładnie, kolory wyraźne, zero efektu tęczy i bardzo dobra jakość filmów HD. Naprawdę jest warty polecenia. 3D Ready jeszcze nie testowałem, ponieważ nie mam jeszcze okularów ale podobno efekty tez niesamowite.

Na ścianie nie wiem jak to będzie wyglądało, ponieważ razem z projektorem kupiłem podwieszany ekran.

Pozdrawiam.
 

Topgun

New member
Dobuc, bzdury piszesz. Benq W710ST możesz ustawić prawie 5m od ekranu i uzyskasz 300". Sam posiadam ten model i z 2m mam 125" !
To całkiem udany projektor do małych pomieszczeń.

Pozdrawiam
 
Do góry