Jaki Philips 75 cali

soviet100

New member
Szukam na szybko Philips 75 bo mam hue.

Tak żeby działało sterowanie głośnością tak jak 75pus8303
( Szukam dlatego że 4k nie działa )
Najlepiej matryca 100hz , podświetlenie najlepiej direct bo od edge już rzygam .

Jest jakis model co spełnienia wymagania?
 

lavish94

New member
W tym roku w 100Hz w philipsie tylko oledy.
Na podświetleniu direct led, ale nie pełnym jest seria the one czyli ta z androidem. Właściwie taki odpowiednik nowszy tego co posiadasz, nowszy procesor ale matryca 50Hz. Tylko wydaje mi się że tam największy calarz to 70.

75 jest w tej zwyklej serii na SAPHI, ale obrazowo na pewno gorzej niż the one.

Na twoim miejscu, jeśli chcesz zachować ambilight zastanowiłbym się nad przesiadką na 65, ale lepszej jakości - oled. Na pewno wyeliminowałoby to problemy ze złością na podświetlanie :)
 

soviet100

New member
W tym roku w 100Hz w philipsie tylko oledy.
Na podświetleniu direct led, ale nie pełnym jest seria the one czyli ta z androidem. Właściwie taki odpowiednik nowszy tego co posiadasz, nowszy procesor ale matryca 50Hz. Tylko wydaje mi się że tam największy calarz to 70.

75 jest w tej zwyklej serii na SAPHI, ale obrazowo na pewno gorzej niż the one.

Na twoim miejscu, jeśli chcesz zachować ambilight zastanowiłbym się nad przesiadką na 65, ale lepszej jakości - oled. Na pewno wyeliminowałoby to problemy ze złością na podświetlanie :)

Zastanawiam się czy nie czekać na OLED 77 cali od Philips .
The one niby który nie obsługę 2.2 HDMI , 50 Hz matryce i jaja z obrazem w innym forum to ja podziękuję
 

soviet100

New member
Wysoka znaczy 20 czy 50 tys . Bo koło 20 jestem przygotowany , na sobotę mam zamówiony 65oled855 za 9 tys chyba warto , ciągle się bije czy czekać na 77 tylko ile będzie kosztować nie masz pojęcia mniej więcej?
 

omnia

New member
Philips ma jednak dość normalne ceny, nawet za topowe Premium i ja bym się nie spodziewał, że w którymś momencie top of the top tej firmy będzie droższy niż 20 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich specjalna oferta i to na model topowy 65Oled 865 ( w skórze pilot i podstawka)
 
Do góry