Jaki Panasonic 32 cale FULLHD pod dekoder HD??

krzysiekstil

New member
g 20

ten tv 37 cali - przeznaczenie tv : 80 % głównie tnk zwykła ale bedzie tez hd , oraz dvd , zdjecia ( z panas fz 45) , do gier - nie , internet - mile widziane , tuner sat - przydatny , a więc tv do zwykłego użytku - jest w moim zainteresowaniu ( także z uwagi na fakt ze brat ma g 10 i chwali sobie ), tylko w sklepach mało gdzie spotkałem panasoników więc nie miałem mozliwości porównać ich walorów z innymi np sony ex500, philips 7605h ( te mi polecano ) , panas przekonuje mnie na pierwszy rzut oka super jakością spasowania i estetykaą , sony tez a philips ..... kiepsko z dokładnoscią montazu i spasowania. Nawet nie uzyskałem odpowiedzi czy g 20 to 50 czy 100 HZ !!! . Prosiłbym Kolegów posiadaczy g20 i tych którzy byli przed takim wyborem o podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami i wypunktowaniem poszczególnych tv ww. Czy pomiedzy g 20 i s 20 są jakieś różnice techniczne mające wpływ na jakośc obrazu / dzwięku oprócz wyposażenia ( np usb itp ) za pomoc z góry dzięki . krzysiek
 

omz

New member
g20 lub s20

Panowie czy mozecie mi cos powiedziec o funkcji PIP w tych tv ? mam zamiar podlaczyc do kompa, czy moge rownoczesnie ogladac tv w okienku ??
 
Do góry