Jaki OLED LG do salonu ? Wymiana...

Witam. Na dzień dzisiejszy posiadam w salonie telewizor LG OLED kupiony w 2018 roku LG OLED55B7V. Przed końcem gwarancji miał wymienioną matrycę na nową z powodu 8-9 bad pixeli. Wczoraj z czystej ciekawości sprawdziłem ile jest bad pixeli i się trochę przeraziłem... 30 na pewno i to w pewnych skupiskach. Głównie góra i dół matrycy. Dodatkowym problemem, który mnie trochę denerwuje to jak aplikacje (HBO, Disney) zamulają i korzystanie z nich jest bardzo uciążliwe. Jedynie YouTube i Netflix nie ma problemów z płynnością.

W drugim pokoju na górze (gamingowym :p) posiadam drugiego LG OLED55CX3LA. Ostatnio żona zaproponowała to może w takim razie zanieś tego do salonu, a do pokoju kupisz sobie nowego oleda. Cały czas myślałem nad 65' tv do salonu lecz cena no trochę się różni od 55 nie ma co się oszukiwać. W salonie oglądamy tv w odległości 2,5m. Czy 65' ma sens w tym przypadku ? Czy jednak 55' wystarczy w zupełności ?

Jaki na dzień dzisiejszy polecicie oled LG 55 cali ? Zastosowanie to tv satelitarna, filmy, seriale, aplikacje i oczywiście gry. Dobry ogólnie pomysł ? CX3LA nie ma żadnych problemów z płynnością.

Za jaką kwotę mógłbym sprzedaż 55B7V ?

Doradźcie https://**********.com/forum/uploads/emoticons/default_smile.png. Dziękuję bardzo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do jakiej max kwoty ten 55 oled ?

Za OLED ,55b7 więcej jak 2.5 - ,3 tys nie dostaniesz.

Ja bym brał jednak 65" , taki Ci się mieści ,,?
 
Dziękuję za pomoc.

Kiedy będzie najlepszy okres na kupno OLEDA z serii C3 ? Ostatnio niestety w nocy pojawiła się oferta z oficjalnego sklepu Allegro na model C3 w cenie 4400 zł co jest absolutną okazją w porównaniu do cen np. Media Expert 6300 zł. Kiedy najlepiej zakupić ten model w najlepszej możliwej cenie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie wie nikt.
Zawsze jest dobry czas na zakup.

Sprawdź czy są z gwarancją LG Polska.
Bo może są bez gwarancji....
 
Do góry