Jaki odtwarzacz Blu-Ray wybrać?

belmondo81

New member
Szukam odtwarzacza Blu-Ray. Przeczytałem już wiele recenzji i opinii, ale właściwie żadna nie przybliżyła mnie do jakiegokolwiek wyboru, więc proszę Was o pomoc. Budżet jakim dysponuję to 300-600 zł, oczywiście najchętniej wydałbym 300 :p Co najwyżej 500, ekstremalnie 600 ;)

Rzeczy najważniejsze i podstawowe:
- obsługa większości formatów (DivX HD, Xvid, mkv, mpg, mp4, wma itp.) bez konieczności cudowania i przerabiania, dobrze by było jakby obsługiwał SVCD.
- jak najlepszy upscaling DVD i avi o niskich rozdzielczościach
- brak problemu z polskimi czcionkami (może być bez obsługi *txt, byle *srt chodziło jak trzeba)
- port USB z przodu (!)

Bardzo mile widziane:
- możliwość regulacji głośności BR (nie TV) z pilota

Zupełnie nieważne:
- amplitunera nie posiadam, więc analogowe wyjście audio jest zbyteczne.
- funkcja 3D
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Szukam odtwarzacza Blu-Ray. Przeczytałem już wiele recenzji i opinii, ale właściwie żadna nie przybliżyła mnie do jakiegokolwiek wyboru, więc proszę Was o pomoc. Budżet jakim dysponuję to 300-600 zł, oczywiście najchętniej wydałbym 300 :p Co najwyżej 500, ekstremalnie 600 ;)

Rzeczy najważniejsze i podstawowe:
- obsługa większości formatów (DivX HD, Xvid, mkv, mpg, mp4, wma itp.) bez konieczności cudowania i przerabiania, dobrze by było jakby obsługiwał SVCD.
- jak najlepszy upscaling DVD i avi o niskich rozdzielczościach
- brak problemu z polskimi czcionkami (może być bez obsługi *txt, byle *srt chodziło jak trzeba)
- port USB z przodu (!)

Bardzo mile widziane:
- możliwość regulacji głośności BR (nie TV) z pilota

Zupełnie nieważne:
- amplitunera nie posiadam, więc analogowe wyjście audio jest zbyteczne.
- funkcja 3D
nie napisałeś do jakiego TV go podłączasz i czy masz kino domowe czy nie?

Co do multimedialności czyli pliki i takie tam to np. LG 670 - ja do tego laptopa stosuje...

Co do jakości obrazu na TV z BD i DVD (wbudowane WIFI) to Panasonic 210 lub 310 (2 x HDMI) lub coś podobnego teraz weszły (2012) chyba podobne modele oznaczone 221/321
 

belmondo81

New member
TV - LG 42PG60.
Kina domowego brak, amplitunera brak.
Co do Panasonic'ów, które wymieniłeś; są powyżej budżetu a model 110 z tego co czytałem nie obsługuje plików powyżej 2GB. O BD670 krążą raczej mało pochlebne opinie co do jego szybkości i podobno poprzednik jest lepszy?
 
Do góry