Jaki największy i najlepszy TV Philips z 4-stronnym Ambilightem?

CzarnyElo

Member
Cześć,

powoli czas na zmiany... Obecnie posiadam TV Philips 55PFS8109 kupiony 8 lat temu u kiki'ego z forum i zakup polecam wszystkim, dlatego sam tu powracam :)

Niestety coraz bardziej doskwiera brak wsparcia ze strony Philips, już nawet Youtube przestało działać, więc smart z fajnie rozwiniętego zrobił się praktycznie żaden... Swoją drogą dlaczego tak się dzieje? Poza tym zaczyna trochę zamulać, ale obraz nadal ŻYLETA!

Poszukuje TV zdecydowanie większego, min 70 cali, im więcej tym lepiej. Koniecznie Philipis i koniecznie Ambilight najlepiej 4-stronny, bo mam już porobione w salonie otoczenie światłem za pomocą żarówek Philips Hue i daje to niesamowity efekt - polecam każdemu :)

Nie musi to być najnowsza seria, jak widzicie wytrzymałem 8 lat, zależy mi na dobrym sprzęcie. Mogę kupić nowy, ale mogę też poszukać używanego, jeśli jakiś nieco starszy model był wyjątkowo udany.

TV służy głównie do gry na konsolach Xbox (od Classic po One, na Series przyjdzie czas, najpierw wymiana TV) i tak się zastanawiam jak ja podłączę Xbox Classic do nowego, który wymaga EuroScarta lub Componenta, a w nowej serii próżno szukać takich złącz ;)

Czekam na pomoc :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To. Masz za 10400 Philips 75miniled PML9506
Z Pełnym pakietem gratisów dodatkowo..
Po tym co miałeś spełni Twoje marzenia.
Ma wszystko co potrzebujesz.
Przedział cenowy Ci pasuje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OLED masz podświetlony każdy piksel oddzielnie więc możesz sterować dowolnie kolorami.
Mini LED sterujesz strefami.

OLED zagra lepiej.
A jakie masz na myśli ?
 

CzarnyElo

Member
Ja chciałem wydać 5, max 7k... Tak jak mówiłem nie muszą to być nowości obarczone narzutem cenowym za nowość :) Rozważam nawet używane, tylko zależy mi na 75-77 cali z ambilightem. Kiki nie będziesz miał jakiegoś leżaka? Podpowiedzcie czego warto poszukać w używce?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobre i nowe modele również
Philips 75pus8506
Tcl 75c728
Philips 65 pus8505
LG75nano793
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę i dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zl
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Tytuł tematu: "Jaki największy i najlepszy TV Philips z 4-stronnym Ambilightem" - teraz się okazuje że może to być używka (leżak), z 3 stronnym ambi a najlepiej do 5 tyś... Tak więc zastanów się co chcesz...
 
Do góry