Jaki mocny sub?

duber

New member
Witam
Szukam mocnego suba co zrobi robote w pokoju 20m2
Zestaw to Onkyo RZ 840 Tannoy Mercury M5 ,Mercury 2,5 i centralny
Cena?Tyle ile trzeba dać,ale nie z kosmosu...
Ważne aby robił robote ,szybki mocny niski bass.
Nie chce stać uchem przy subie i słuchać czy gra bo Tannoye też potrafią zatrząś ulicą
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Velodyne DD-10 plus i pozamiatane... Sam używam DD-15 plus.
A królem subwooferów redakcja magzynu Audio Video już dawno okrzyknęła model DD-15 ( jak jeszcze nie było obecnej wersji plus).
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Rel 1205 ma dobre opinie ale jak w kinie ma być mocno to raczej posluchaj Klipsch lub droższy Svs jak masz gdzieś salon niedaleko
 

duber

New member
Z odsłuchem u mnie problem.Niby mieścina 20tyś ale same apteki i salony fryzjerskie na mieście.
O odsłuchu mogę pomarzyć
Fakt w muzyce będzie najczęściej używany więc konstrukcja zamknięta wchodzi chyba tylko w gre :/
 

duber

New member
Z odsłuchem u mnie problem.Niby mieścina 20tyś ale same apteki i salony fryzjerskie na mieście.
O odsłuchu mogę pomarzyć
Fakt w muzyce będzie najczęściej używany więc konstrukcja zamknięta wchodzi chyba tylko w gre :/
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Rel 1205
Rel T7i
SVS SB 2000 pro
I to w sumie tyle.


A i nie ma co wyśmiewać mocy wzmacniaczy bo zauważ że są różne klasy wspominałeś coś o 500W a nie piszesz czy w klasie D czy AB a te drugie zawsze są niżesz mocowo co nie znaczy że są słabsze.
To tak jak w wzmacniaczach stereo lampa w klasie A/AB i śmiesznej mocy 50W zniszczy amplituner w klasie D z mocą 200W na kanał.
 
Ostatnia edycja:

duber

New member
Napisalem w pierwszym poscie ale ok.
Czy sub za 1000zl spelni moje oczekiwania?
Zapewne nie :/
Ale już za 3tys moze moze ale za 4 juz tak
Więc tak naprawde nie wiem
Ma spełniać moje wymogi
Mocno szubko nisko z zapasem aby flaków mu nie wyprowac.
Jesli nie ma takiego suba w 4 tys to trzeba dać 5 tys....
Więc jesli sub za 5 tys zrobi robote to po co dawać 6 tys za suba.
Takie moje dewacje od poniedzialku po ciężkiej niedzieli :)
Tak więc nie wiem jaki mam limit, ile trzeba dać aby bylo ok.... tyle dam.
 
Ostatnia edycja:

g_felek

Member
Ja proponuję taga harmony TSW-212 SW uważam że jeden z najmniej docenianych subów a potrafi ruszać ścianami w pomieszczeniu ponad 40m2
 
Do góry