Jaki LCD z odleglosci 1,5m (26, 27, 32 cale) ??

TheWario

New member
Witam, Jaki byscie polecili telewizor LCD ktory bylby ogladany z odleglosci 1,5 m. Narazie sygnal bylby SD moze pozniej cos w HD, glownie zalezy mi na takim TV by podlaczac do niego konsole xbox360 i laptopa (na zwyklych TV nie da sie pracowac na laptopie :)). Sam nie wiem ile cali by bylo odpowiednie z takiej odleglosci, chcialbym w miare komfortowo moc ogladac telewizje kablowa (bez pixeli widocznych przy duzym ekranie na malej odleglosci) no i by tez rozdzielczosc nie byla za mala dla laptopa czy xboxa 360. Wiec prosze o porade co do cali (26, 27 czy moze 32 cale ??) i modelu do 2000zl
 

TheWario

New member
JVC bylby troche maly. Teraz pytanie czym rozni sie te sharp od panasonica ze roznica w cenie to 300zl ?? warto dolozyc te 300zl do sharpa czy brac tego Panasonica bo niczym sie nie roznia poza marka :) Mam tez jeszcze jedno pytanie, da sie te oba telewizory powiesic na scianie ?? czy ktorys z nich tylko na podstawce ?? Jakie katy sa tych TV w pionie , moze sharp ma lepsze od panasonica ?? (chodzi glownie oto by dalo sie ogladac siedzac na wprost i lezac )
 

banjo

New member
Żaden z wymienionych tv nie pobije panasonica LX70 jeżeli chodzio kąty. żle sie wyraziłem żaden tv lcd w ogóle. Wrażenia jak przy plażmie, obraz nie szarzeje nie blaknie nawet jak staniesz całkiem z boku tv:) tylko kto tak patrzy na tv??ja brałbym 32' mniejsze będą za małe nawet na 1,5m chyba. może 32LX70P.. ???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z 1,5 metra w SD - ślę wyrazy współczucia.
A przecież w ofercie wyraźnie jest model LX 70 - tylko uważnie przeczytaj :D
 

chill

New member
TheWario dwa miesiące temu miałem identyczny problem co Ty, odległość od tv mam taką samą - 1.5-1.8m. Po namowach forumowiczów m.i. Kikiego :) zdecydowałem się na LX70p w wersji 32 cale i nie żałuje. Obecnie Panas dostępny jest już od 2300zl, staniał przez 1.5mca 500zl :rolleyes: więc warto rozważyć jego zakup. Powiem więcej iż czasem żałuję, że nie mam modelu 37" :D
 
Do góry