Jaki dekoder jednocześnie do nc+ i Cyfrowego Polsatu?

Witam,

jestem abonentem nc+ i posiadam kartę po Cyfrze+ (chyba nazywa się kameleon, ta z ostatnich jakie dawali przed fuzją). Teraz chciałbym mieć też Cyfrowy Polsat razem z nc+ na jednym dekoderze. Oczywiście, dekoder chciałbym żeby był z dyskiem i żeby można było na Nim jeden program nagrywać a inny oglądać. Rozumiem, że jeśli chcę mieć Cyfrowy Polsat, to musiałbym kupić moduł CI, tak? Czy takie moduły są obecnie jeszcze w sprzedaży w CP? Jeśli tak, to który dekoder/tuner będzie najlepszy, aby obie te telewizje mieć na jednym TV? Co do ceny to nie chciałbym oczywiście jak najlepszy dekoder za jak najmniejsze pieniądze, ale nie znam się na tym w ogóle więc zdaje się na Wasze propozycje również jeśli chodzi o cenę.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Są dostępne moduły CAM w Cyfrowym Polsacie już od pakietu mini HD ,moduł jest za 1zł umowa na 18 miesięcy (3 miesiące za darmo), po tym okresie moduł jest Twoją własnością

Podstawowa rzecz ile możesz przeznaczyć na dekoder ?
 
Generalnie nie mam jakiegoś pułapu ustalonego. Ale dajmy na to 1500zł max. Ale jak będzie coś do 1000zł to będzie miło. Z kolei jeśli jest jakiś gdzie warto dołożyć do 1500zł to wezmę to pod uwagę.

Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Topfirld SRP -2410 HD PV - 1499zł

-dwa gniazda CI
-wbudowany dysk 500gb
-możliwość oglądania programu i nagrywania dwóch innych
-3gniazda usb
-7000 kanałów telewizyjnych +3000 kanałów radiowych
-30 list ulubionych
-automatyczne sterowanie anteną ruchomą
-wyświetlacz mozaikowy numer+nazwa kanału
-przełączanie kanałów w czasie krótszym niż 1 sekunda
-wbudowana sieciowa gra telewizyjna Battle Tank
-zestaw efektów trickowych do edycji nagrań
-odtwarzacz plików mp3
-media player avi ,mp4 ,mkv ,vob
-programowanie nagrywania przez sieć
- FTP +DNLA
-gniazda HDMI + 2scart +component +audio cinch +cyfrowe+optyczne
 
Do góry