Jaki Blu-Ray?

iqpablo

New member
a co ty chcesz od samsunga, np p1400 to extra sprzet, zaden inny nie ma na dzien dzisiejszy obslugi HDMI 1.3 DTS HD MA, DD+, DTS True HD i to wszystko przez wspomniane hdmi, po ostatniej aktualizacji firmware presylane jako bitstreem.
 

alvent

New member
kiki napisał:
za kilka dni pojawia się na rynku blu ray Sharpa BD 20 - w cenie ok. 2200 zł .
Sprawdziliśmy - pozostawia niezapomiana radość , podobnie jak ten HD dvd Toshiby. Tyle że Sharp ciszej pracuje.

Czy coś więcej kiki możesz napisać, może jakiś test?

Pozdrawiam
 

JacentyP

New member
Sharp BD-HP20S

Cześć.
Dołączam się do alventa w pytaniu do kikiego. Napisz coś więcej kiki, szczególnie, że sharpa BD-HP20S można już dostać od 1600PLN. Mnie szczególnie interesuje czy w praktyce (podkreślam - w praktyce), a nie tylko w spec. tech. odtwarza on BD-R i BD-RE. Fajnie byłoby mieć go w komplecie z np 46XL2E i oprócz oglądania filmów z wytwórni móc także obejrzeć filmy zrobione swoją kamerą HD i wypalone na BD.
Pozdrawiam.:)
 

pithorr

New member
Pojawiło się już komputerowe kombo BD/DVD Pioneera za ok. 800zł...
No to myślę że najbliższe miesiące pokażą nam zjazd alpejski cen odtwarzaczy BD i HD DVD. Ja jeszcze zaczekam, zwłaszcza, że nie ma do tej pory filmów HD w wypożyczalniach :mrgreen:. No, przynajmniej w mojej...:(

Tak na marginesie - jak wygląda sprawa z... kopiami bezpieczeństwa na BD? :)
 

Paweł U.

New member
pithorr napisał:
Tak na marginesie - jak wygląda sprawa z... kopiami bezpieczeństwa na BD?
Nagrywarka LG - 1000zł, czysty nośnik 25GB - 50-60zł. Narazie się nie opłaca robić kopii... Cena nagrywarki to mały pryszcz, ale nośnika :( W dodatku jak będziesz musiał zakupić płytkę 50GB...heh..lepiej kupić oryginał jako kopię zapasową.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
bluraya Sharpa BD 20 - przetestuję z przyjemnością ale w święta - z rodziną.
Są dostępne w cenie 1500 zł - od ręki.
 

helper

New member
Co do blu raya Sharpa. Niezaprzeczalne zalety to fakt, że:

- design pasujący do tv full hd Sharpa ale też innych
- rzeczywiście cicho pracuje
- szybki start w przeciwieństwie do kilku innych urządzeń, np. Pioneera
- HDMI 1.3
- Aquos-link, czyli obsługa blu raya poprzez LCD TV AQUOS. Znakomita sprawa dla wszystkich korzystających z Aquosów Sharpa.

Ps. To chyba bardzo dobre rozwiązanie dla kolegi tataniny :)
 

tataniny

Member
Tak, tak Helper! Od wczoraj stoją w komplecie: 42XD1 i BD-20S:)
Ze względu na to, że wylądowałem w domu dość późno, więc myślę, że dopiero dzisiaj zacznę zabawę z blu-ray'em. Jakby tego było mało, udało mi się wczoraj także wreszcie dostać dekoder C+ HD PVR, więc kolejny sprzęt do podłączania i opanowania. Jak na początek to wrazenia bardzo pozytywne. Obraz z blu-ray'a rewelacja. Z dekodera także. Najlepszy na NG, bo na C+ film trochę gorzej.
Pozdrawiam - Jacek
 

pithorr

New member
Paweł U. napisał:
Nagrywarka LG - 1000zł, czysty nośnik 25GB - 50-60zł. Narazie się nie opłaca robić kopii... Cena nagrywarki to mały pryszcz, ale nośnika :( W dodatku jak będziesz musiał zakupić płytkę 50GB...heh..lepiej kupić oryginał jako kopię zapasową.

Hmmm, obawiam się, że tak moze pozostać, pamiętając jak długo płytki DVD-R DL trzymały wysoką cenę :)
 
Do góry