Jaki blu ray? do 400zl

thor947

New member
Witam
Ostatnio moj odtwarzacz DVD padl, wiec zamierzam kupic blu raya. Problem w tym, ze jestem w tym zielony.. Odtwarzacz musi miec wejscie USB, WiFi by sie przydalo (nie koniecznie) i przede wszystkim zeby odtwarzal jak najwiecej formatow filmow. Wazne, zeby byl niezawodny, bezawaryjny.
Cena jaka chce przeznaczyc to 350-400zl.

Poki co mam stary, kilkuletni telewizor Panasonic 32'' (bez HD, nawet nie LCD), jednak w bliskiej przlyszlosci zamierzam go zmienic na jakis 42''. Podobnie z dzwiekiem, poki co stara wieza sony z 2 kolumnami, jednak w przyszlosci z pewnoscia zaopatrze sie w jakies porzadniejsze kino domowe
 

janusz

New member
Bez reklam
Może jeszcze powinieneś się zastanowić czy na pewno BR? Kupiłem 2 lata temu BR, rok temu odtwarzacz sieciowy, okazało się, że BR praktycznie nie jest używany. Natomiast odtwarzacz sieciowy używany jest cały czas, ma wiele zastosowań, w porównaniu z BR nie ma wad.
 

thor947

New member
Szczerze mowiac, to tata prosil mnie abym znalazl mu blu ray warty swojej ceny, wiec ma to byc blu ray. Starszym ludziom pewnych rzeczy nie da sie wytlumaczyc, ma byc blu ray i koniec :D Pytanie tylko jaki model..
 

janusz

New member
Bez reklam
W takim razie polecam przyjrzeć się odtwarzaczom BR, które mają sporo możliwości multimedialnych. Pod tym względem najlepsze są modele LG i Samsunga, nowe Sony chyba też już w mirę łapie poziom. Najlepiej najnowsze modele. Na takie rzeczy jak np. wyjścia analogowe audio proponuję nie zwracać uwagi, gdyż w Twoich warunkach (nawet planowanych) nie będą wykorzystywane.
 
Do góry