Jaki amplituner wzmacniacz do kolumn WILSON wenge 120 W 5.0

jaworznianin3

New member
Elo
pisze w imieniu kumpla ponieważ on znowu coś pomiesza i nie zrozumiecie,ale do rzeczy posiada on głośniki wilson wenge 120 czytając opinie na ceneo i nie tylko tam ludzie polecaja że dobrze grają,do nich dokupił amplituner Onkyo TX-NR676E opinie o nim na ceneo i nie tylko są mało przychylne jeden gość napisał że strasznie się grzeje i 3 razy był w naprawie,inny typ pisał ze gra dopiero od 40 i z tym się zgodze głos należy dawać od 40,jego błąd że opinie dopiero przeczytał po kupnie tego badziewia(a dodam że marka onkyo splajtowała),kumpel ma zamiar to sprzedać i kupić coś lepszego do tych kolumn,natomiast ja mam wieże sony i wystarczy że dam 3 na volume i już słychać u kumpla trzeba dawać 40,kumpel chce dobrać jakiś amplituner tak do 2 tysiecy nie więcej aby już od 3 volume było słychać,na ceneo pisali że te kolumienki podłączyli do denona i dobrze to gra tylko nie podali jaki model,dla zobrazowania wysyłam dwa zdjęcia jedno wieży abyście wiedzieli o co chodzi mi z tym głosem a drugi screen z tego ceneo,nwm czy admini zezwalaja na wstawianie linków do portali,moge dać jak ktoś chce na mesa,a tu jedna z wielu opini o tym dziadostwie onkyo
Amplituner kosztował 2 199,00 zł a kolumienki 1399,00 zł razem
3598zł (żeby już było słychać na 3 volume ewentualnie 10 a nie 40)
 

Attachments

  • Screenshot_20240301-232035.png
    Screenshot_20240301-232035.png
    271,2 KB · Wyś: 7
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry