jaki 3d do gier filmów kierunek Toshiba 55l7453dg

Maly07071989

New member
Rąk jak w temacie planuje kupić tv do PC 55 cali max w 3d zastanawiam się nad 55l7453dg
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5x5
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4
3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? przodem/czasami bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju? TV będzie stać bokiem do okien
7.Jaki masz obecnie telewizor? LG 42 LD465
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? jak najlepszą jakość i płynność obrazu, niski input lag lepsza czerń od mojego tv dobry system korzystania z neta
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Ferguson ariva 102e full pakiet z Orange tv
10.Jakie urządzenia dekoder HD PC i samsung s4
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ~5
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat choć się nie upieram
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, discovery itp.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Jak się da to często z przeglądarek youtube
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 3 godz
16.Preferencje co do marki ? TOSHIBA PHILIPS LG
17.Preferencje co do wielkości ? 55"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Szara czerń chciałbym żeby soft do internetu był szybki
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? po równo
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4700
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Pasywne z możliwością nakładki na okulary korekcyjne
 
Ostatnia edycja:

Maly07071989

New member
Taki model jaki podałeś nie mogę znaleźć w google
Zas co do klubu to wspomoglem kwotą 19.90 :) na rozwijanie serwisu
 
Ostatnia edycja:

Maly07071989

New member
Długo się zastanawiam nad kupnem tv ale jest to trudny wybór męczą mnie dwa tvTX-L55DT60E i toshiba 55l7453dg który lepszy do gier i filmów w dzień i w nocy większość wieczorami bo sam juz nie wiem.
 

Maly07071989

New member
CHłopaki podpowiedzcie mi co byście wybrali do większości filmów, filmów 3D i nieraz do gier ::
1.Panasonic TX-L55DT60E
2.Panasonic TX-55AS650E
3.Toshiba 55L7453DG

DObra czerń dobry input lag
 

Maly07071989

New member
Jest mi przykro ze nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na ostatnie moje posty. Kupiłem toschibe jutro odbieram w sklepie. Myślałem że osoby na forum są w porządku dla osób które wpłaciły pieniążki na utrzymanie strony i stali się niebiescy . Ale jednak się myliłem. Strona w porządku ale pomoc nie bardzo pozdrawiam.
 
Do góry