Jaka tv wybrać?

niemiec16

New member
Witam,

zamierzam w najbliższym czasie zamówić sobie telewizje, do nowego tv SONy KLD 46v3000, dotychczasowo korzystałem z UPC, ale teraz to zmieniam.

Chce przeznaczyć max do 100 pln miesięcznie za abonament.
Zastanawiałem się nad:
N (2 pakiety + informacje gratis) - 32 pln miesiecznie

oraz

Cyfrą + Pakiet podstawowy+Canal+ = razem około 60 pln

czytałem rożne opinie i sam jzu nie wiem co wybrać, może ktoś mi doradzi (nie wykluczam takze skorzystania z Polsatu Cyfrowego)

dlatego nie wiem czy dobrym wyborem nie byłoby skorzystanie z 2 platform jednoczesnie?

zależy mi na dobrej jakości oglądania oraz na takich kanałach jak:
Polsat, TVN (24 turbo, zwykły), Canal+ (w szczegolnosci Sport)
oraz inne zwykłe kanały dostępne w wiekszości tv jak: Viva, MTV, National Geographic itp)

mogłby mi ktoś cos doradzić z góry jestem wdzieczny ;)
 

siwy25

New member
Moja sugestia

Witam niemiec16!
Od paru lat jestem abonentem cyfry+ i kanały które wymieniłeś w swoim poscie grają u mnie nie zachwalając bardzo dobrze! cyfra niema w pakietach polsatu ale jest polsat2 odbieram go też b.dobrze.Mój sprzęt to JVC 37 P80,mediasat,talerz 80,sygnał 3,7(zielony pasek) i Twoje kanały grają wyjątko naprawdę OK!
Pozdrawiam.
 

siwy25

New member
Jaki Wybrać?

Witam!
Z tego co piszesz pasowało by Ci z każdej platformy po trochę?! Może wyjściem będzie ,,n''+ polsat + multipakiet w cyfrze+,szczegóły tego ostatniego na int. str.cyfry.
 

aradius

New member
:hmm: . Masz chłopie problem. Byłem abonentem cyfry od samego początku jej powstania, aż do narodzin "N"... Odszedłem z cyfry dlatego, że olewali stałych abonentów, a ja miałem zawsze najdroższy pakiet. W "n" miało być inaczej, kupiłem max pakiet i jako pierwszy kupiłem "recordera" za 450 zeta. Co się okazuje??? Teraz każdy ma recordera za frico, a oczywiście stali abonenci jak zwykle... każdy jest nastawiony na nowych. Troche odbiegłem od tematu, a wracając do niego: mam Samsunga 42 Q91H. Czasem milknie głos i znika obraz, ale na chwilę. Na infolinii powiedzieli, że to wina "n"ki (chwała im chociaż za to). Na pewno zmienią oprogramowanie, ale radziłbym najpierw sprawdzić, czy to "zagada". Często też nadają pseudo HD, np. większość programów i seriali w TVN HD, gdzie obraz jest obcięty z każdej strony (jakby nie zmniejszyli, to nie byłby w odpowiedniej rozdzielczości). Kanały są tak "rozpieprzone" po pakietach, żeby klient wziął jak najwięcej pakietów. Mnie osobiście nie interesuje sport, ale motoryzacja i co...? jest w jednym pakiecie, podobnie jak inne kanały (zreztą sam zobacz). Ogólnie "n"ka jest najbardziej zaawansowaną technologicznie platformą, ale weź jeszcze jedno pod uwagę, od okresu przedświątecznego nie mogę się tam dodzwonić...
Jak jest w cyfrze? Nie mogę się obecnie wypowiedzieć, nie mam jej już od ponad roku. Generalnie to są potentaci i brakuje im faktycznej konkurencji, Pol,sat nią nie jest. Wtedy można byłoby wybierać. Sorry, że się rozpisałem, mam jescze wiele innych rzeczy do powiedzenia, ale zanudziłbym innych. Jeśli Cię coś interesuje jeszcze w "n"-ce, napisz co konkretnie
 

niemiec16

New member
z tego co widze to w "n" jest na chwiel obecna 7 programow w hd....zastanawiam sie co bedzie dalej?

zdecyduje sie na bank na cyfre ze wzgladu na canal+, gdzie leci Speedway Grand Prix (wielki kibic:D) a co do "n" to niewiem...czy jest sens placic powiedzmy 32 pln miesiecznie za tvn hd, i jakies powiedzmy 2 inne programy?

jakos w "n" w pozostalych priogramach jest taka sama jak w cyfrze?
 

radnet

New member
ja tu widze 2 rozwiazania. albo kablowka ktora za odpowiednia oplata ( a 100 zl starczy w zupelnosci ) da ci te kanaly wszystkie, albo zakup tunera z gniazdem seca 2 ( cyfra +) i modulem polsatu, chyba seria fergusona 7xxx posiada takie ....
 

MZKS1929

New member
Wszystko zalezy na jakich kanalach ci najbardziej zalezy najgorzej wyglada jak chcesz ogladac sport bo w sumie to 3 dekodery + 3 anteny i wydatek min. 120zl bedzie ci potrzebny
 

Lech

New member
Bez reklam
radnet napisał:
ja tu widze 2 rozwiazania. albo kablowka ktora za odpowiednia oplata ( a 100 zl starczy w zupelnosci ) da ci te kanaly wszystkie, albo zakup tunera z gniazdem seca 2 ( cyfra +) i modulem polsatu, chyba seria fergusona 7xxx posiada takie ....

Kolega ma rację od Cyfrowego Polsatu dostajesz - TVNny, TVP i Polsat (w tym sport), a od Cyfry+ bierzesz ( multipakiet za 39PLN lub 45PLN w wersji HD). A do tego oczywiście dekoder który umożliwi odbiór tych dwóch platform.
 
Do góry