Jaka podstawa do LG OLED65G33LA ?

Eraeste1

Member
Panowie, zakupiłem nowy telewizor, od naszego szanownego użytkownika z forum (potem napiszę jak wrażenia i u kogo)

Będę miał na dniach i potrzebuje do niego podstawę, aby postawić na komodzie, bo nie chce wieszać na ścianie…

Możecie coś polecic godnego?

Proszę o konkretne info tzn. jaki model a najlepiej link.
- tam rozstaw otworów vesa jest 300x300

Interesuje mnie podstawa lub ewentualnie nóżki, jak będą w miarę ok.

I wiecie jaka jest oryginalna podstawa do tego tv? - jakiś kod produktu?

Póki co mam coś takiego wyszukane (tylko nóżki mi się nie podobają)





Ale nie wiem czy one są cokolwiek warte , żeby nie było, że jak wrócę z pracy tv będzie leżał na ziemi lub montaż będzie trudny.

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

Eraeste1

Member
Znalazłem coś takiego, ale w Polsce nie dostępne a cena też powala jak na zwykłą podstawę

SR-G3WU65


Czyli oprócz oryginalnego uchwytu na ścianę co będzie dostarczony z telewizorem chcąc kupić podstawę lub nóżki chyba będzie trzeba kupić jakiś zamiennik, więc proszę jeszcze pomóżcie w doborze, bo dzisiaj ewentualnie jutro z samego rana muszę zamówić, bo tv będę miał we wtorek jak wszystko będzie z nim dobrze, bo będzie wykonywana kalibracja i sprawdzana matryca pod kątem wszelkich wad.

Śruby, które wchodzą w tv do tego modelu wiecie jaki mają rozmiar długość i średnica?, bo jak kupię podstawę to oprócz rozstawów dziur „vesa” muszą pasować jeszcze śruby.

„Kiki” z tych nóżek co poleciłeś tam śruby pasują do modelu g3?, bo rozumiem same nóżki tak. - jak będziesz sprawdzał tv może masz jakąś podstawę, która by pasowała to bym od razu kupił u Ciebie podesłałbyś na sms mi zdjęcie jej? lub nóżek, tamte nogi po prostu trochę dziwacznie wyglądają…

Ciekaw jestem czy pasowała by też podstawa z G2 , ale cena też kosmos
 

Eraeste1

Member
A i jeszcze jedno czy ten dostarczony z tv uchwyt na ścianę może być wysunięty i tak wisieć tv czy musi być złożony aż złapie magnes przylegając całkiem?
 

Eraeste1

Member
Trochę tutaj popisałem, może powinienem to zrobić dopiero jak zbiorę wszystkie informacje, ale tak poszperałem i jak dobrze zrozumiałem podstawa tzn. „Stand” pasuje z LG G2 do G3
co ciekawe, podobno ta co jest przeznaczona dla 55’ ekranu wg wymiaru i wagi też będzie pasowała (najprawdopodobniej dla 65’) , bo są dwa oznaczenia dla 55 i 65 ekranu - może ktoś wie i to potwierdzi…??,

Co ciekawe żadnych z tych podstaw nie można kupić w polskim sklepie LG, jakis jedynie pojedynczy sklep w Polsce oferuje, ale m w horrendalnej cenie 1500 zł i gdzieś były też używki po 450 zł, ale obecnie ich brak.

Więc 1500 zł na pewno nie wydam pozostaje jakaś używka, ale z racji że tv będę miał najprawdopodniej we wtorek to do tego czasu muszę kupić jakąś podstawę.

Kiki, będę do Pana jutro rano pisał sms-a rano m.in. w tej sprawie, może oprócz nóżek, które Pan oferował ma Pan na miejscu jakąś w porządku podstawę a może nawet z jakiegoś innego tv da się wykorzystać pytam, bo ma Pan doświadczenie i multum tego widział i może coś się znajdzie pod ręką.

Zależy mi na prostej podstawie żeby tv był na niej osadzony nisko a nie wysoko, bo już wysoko mam komodę.

Ja znalazłem coś takiego, ale kurde strasznie do przodu wysunięta jest ta podstawa… w dodatku szkło i nie wiem czy to nie badziew.

Obracana


Lub stała


Lub stała najdroższa


Szczerze mówiąc nie sądziłem, że będzie taki problem z zakupem głupiej podstawy nawet więcej czasu poświęcam na to teraz aniżeli sam zakup u Ciebie kiki… :)


Dzięki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Eraeste1

Member
No, ale sprzedając taki tv żeby nie można było u nich oficjalnie kupić podstawy to absurd. Tym bardziej, że sprzedają podstawy na UK, USA itd.
 
Do góry