jaka gra na długie wiosenne dni?

Wsiarz

New member
Witam chciałbym sobie kupic gre i pogrć w nią do premiry GTA IV. Najchetniej wybrałbym cos z trójki Fifa street 3, NHL 08, NBA 08. Jaką gre z tej trójki polecicie?
 

rafcio1989

New member
radzique dokładnie!!.Ja juz czekam na pogodę jak ziemia będzie w miarę sucha to od razu na boisko.Lato jest specjlanie dla sportu i dla dziewczyn oczywiście:d , a nie dla Gier moze wyjątkiem jest gta 4 :D
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
zgadzam się z wami :) też czekam aż się ociepli... biorę przenośny TV, konsolę, generator prądu i idę pograc na świeżym powietrzu :>

hehehehe... żart :p

swoją drogą - zależy kto co lubi... ja po pracy wpadam do domu i jak dziecko jeszcze śpi, to dla rozrywki zabijam trochę wrogów... :> w COD4, albo Halo3, a ostatnio w R6: Vegas 2 - i tę grę z całą pewnością polecam... :)
 
B

BlackWolf

Guest
Z tych 3 gier najbardziej relaksującą jest Fifa Street 3. Grałem u kumpla imoge stwierdzić że zabawa jest super (chociaż nie na dłuższy czas) pada naprawde sporo bramek, zawodnicy wykonują świetne triki (niekoniecznie realistyczne :) ). Jak ktoś ma niewiele czasu na granie to naprawde polecam po 30 min dziennie na odreagowanie.
 

Patrycjusz

New member
Witam

Odświeżę troszkę wątek.
Jaki jest Wasz nr 1 w kategorii:

1. Sportowa a)grywalność b)grafika
3. Samochodówka a)grywalność b)grafika
2. Bijatyka a)grywalność b)grafika
3. Żołnierz, snajper, wojenna a)grywalność b)grafika
4. Dla dzieci a)grywalność b)grafika
5. Przygodówka a)grywalność b)grafika

pzdr
 

elsaint

New member
1. Sportowa a)grywalność - Fifa 09 b)grafika - Fifa 09
3. Samochodówka a)grywalność - GRID,DiRT b)grafika - PGR4
2. Bijatyka a)grywalność - Soul Calibur IV b)grafika
3. Żołnierz, snajper, wojenna a)grywalność - CoD 4 tylko i wyłącznie)grafika - CoD 4
4. Dla dzieci a)grywalność - Viva Pinata b)grafika - Viva Pinata ?
5. Przygodówka a)grywalność - Bully:Scholarship Edition b)grafika
 

Peek

New member
Bez reklam
1. a) FIFA 09,NBA 2K9, NHL 09 b) FIFA 09,NBA 2K9, NHL 09
2. a) GRID, NFS Undercover, DiRT b) GRID, NFS Undercover, Dirt
3. TYLKO TEKKEN 6 ! ! !
4. a)CoD 4, CoD World at War, GTA IV w 2009 Mafia 2

Co do przygodówek to słyszałem, że mocne jest Uncharted Drake's Fortune. choc sam nie grałem, a w grach dla dzieci bardzo malo sie orientuje, ale bardzo dobera opinią cieszyła się Kung-Fu Panda
 
Do góry