"Jak żyjesz ? " . Ciekawa promocja, nawet bez promocji...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

"Jak żyjesz ? " . Ciekawa promocja, nawet bez promocji...​

1689889582392.jpeg

Bez zwiastuna, bez obrazów, bez zapowiedzi, co nie przeszkodziło najnowszemu filmowi animowanemu Hayao Miyazakiego w zdobyciu japońskiego przeboju.​

„Plakat i tytuł, to wszystko, co mieliśmy jako dzieci. Uwielbiałem próbować wyobrazić sobie temat filmu i chciałem przywrócić to uczucie ”- powiedział NHK Toshio Suzuki, prezes Animation Studio Ghibli. Mowa o całkowitym braku promocji przed wydaniem Jak żyjesz? (dosłowne tłumaczenie), najnowszy film fabularny Hayao Miyazakiego, którego premiera odbyła się 14 lipca w Japonii.

Wersja Imax Jak żyjesz? uderza w znak​

I nawet bez zwiastuna i pokazów prasowych film zarobił wygodne 13,2 miliona dolarów za sam weekend otwarcia. Pobił rekord sprzedaży biletów na swoją operację Imax z 1,7 miliona dolarów w trzy dni na 44 ekrany w kraju.

Ostatni film Miyazakiego, serio?​

Przypomina się, że między tym filmem a precedensem Miyazakiego ( Zrywa się wiatr) upłynęło ponad dziesięć lat, a reżyser zapewnia, że będzie to jego ostatni (ale to nie pierwszy raz, kiedy ogłasza przejście na emeryturę). Film pojawi się jeszcze w tym roku w Stanach Zjednoczonych pod tytułem The Boy and the Heron . Brak informacji o wydaniu u nas. źródło: termin
avcesar
 
Do góry