Jak wgrac soft z pena do BD370

wasylhh

New member
Bez reklam
Witam i mam do was pytanie. Jak grac soft z pendrive to tego grata BD 370? Sciagam ze strony LG i tam sa dwa softy spakowane rarem. Co mam poprzerzucac na pena? Calosc czy tylko te pliki co tam sa? Kolejna rzecz jak juz mam cos na penie i daje go do "grata" to grat mi pokazuje ze nie jest podlaczony kabel do internetu. WTF? Nie da sie juz aktualizowac z pena? Zalezy mi bo niemam polskiego jezyka i co za tym idzie nie wyswietla mi tez polskich znakow w napisach. Koles z LG mi powiedzial zeby sciagnal soft ze strony LG poland i wtedy bedzie dobrze, ale jak ten soft wgrac?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Dztka napisał:
A posiadasz instrukcje do "grata"? Jak nie to na tej samej stronie jest instrukcja zaladowania nowego softu.

Pozdr
D.

Taa czytalem, ale tam jest napisane, ze trzeba zaladowac plik na pena i .... no wlasnie dalej chyba im sie niechcialo pisac. A w instrukcjii obslugi napisane jest tylko jak to zrobic przez neta.


Dobra sprawa sie zalatwila. Niemozna wgrac softu z polskiej strony do sprzetu kupionego w Niemczech. Jedynym wyjsciem jest autoryzowany serwis gdzie wgraja Polskie oprogramowanie... Dzwonilem do LG i tak mi kolo powiedzial.
 
Ostatnia edycja:
Do góry