Jak to jest z tą godziną na forum?

frytash

New member
Witam
Może ktoś mi wytłumaczy jak to jest z godziną na forum. Pisałem dziś post na temat nowej seii panasa pv80. post dodałem dziś o godznie 16.53 Tylko nie rozumiem czemy ukazał się na stronie 39 a nie na 41 jak mniemałem że tam powinien się ukazać. Obserwując inne posty ukazują się np o 9.00 rano a godzina na nim jest 13 z minutami. Proszę o info od czego to zależy i dlaczego posty które powinny ukazywać się jako ostatnie ukazują się gdzieś w środku wątku. Z tego co pamiętam ten temat juz gdzieś ktoś poruszał ale nia było na niego odpowiedzi.
 

radzique

New member
Burdel jak nie wiem jest.
Szukać po nowych postach nie idzie, posty napisane przed chwila pokazuja sie 5 stron wczesniej, a te juz napisane zmieniaj godzine i wyskakuja jako świeże.
 

frytash

New member
Właśnie może ktoś coś z tym zrobi bo robi się taki bałagan. Właśnie przed chwilką kolega hdtvap dodał post w temacie o pv80 i ukazał się on na 41 sronie zamiast na 44. Posty na stronie 44 praktycznie wiszą tam od godziny 15-16 a nowe ukazują się gdzieś w środku. Dobrze że mam choć subskrybcje włączone, to przychodzi e-mail, ale jak tak dalej będzie to ktoś kto zacznie czytać wątek od początku zada milion pytań i będzie wiele cytatów wtrącanych (co jest troszke denerwujące) bo posty sie qpy nie trzymają:hmm: vbmenu_register("postmenu_178271", true);
 

timbot

New member
Bez reklam
ja odpowiedzialem na posta i wskoczyl on przed posta na ktorego odpowiedzialem :) chyba o godzinke forum przeskoczyło - czyli jest dobrze, ale jakiś czas temu forum było w przyszłości i teraz gonimy nowe posty, na które odpowiadamy :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Przepraszam za bałagan, niestety firma hostingowa nie najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Godzina została poprawiona.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A przy okazji jak to jest z tymi warnami?

Oto jak dajemy warny

Staramy się to robić z głową :) czasami jak mamy zły dzień to możn...

No właśnie co można? :mrgreen: :-D :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

pos

New member
Problem z prawidłową godziną na Forum ma znaczenie nie tylko dla kolejności wypowiedzi w postach, ale również dla konkursów typu: "kto pierwszy ten lepszy", czyli np. tego ostatniego na zestaw KD Sony.

A właśnie w tym czasie, kiedy odbywał się konkurs, były problemy z prawidłową godziną na Forum, tak więc można poddać pod dyskusję wyniki, jeżeli więcej niż jedna osoba trafiła wytypowaną cenę, bo niby jak dowieść, że akurat ta a nie inna osoba była pierwsza? Chyba że, jest jeszcze jakiś inny wyznacznik kolejności wypowiedzi...... może licznik postów?

Pozdrawiam,
Pawel
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Można sprawdzić w bazie danych. Tam każda wypowiedź pojawia się chronologicznie bez względu na ustawienia czasu na forum. Ale pytanie jest ciekawe.

ArtS :)
 

frytash

New member
Może to upierdliwe dla moderatorów, ale niech ktoś pilnuje godziny na forum bo to jest naprawde uciążliwe przynajmniej dla mnie. Może ktoś jeszcze się wypowie bo ja mam czas przestawiony o 2 godziny.
 

tira-riea

New member
frytash napisał:
Może to upierdliwe dla moderatorów, ale niech ktoś pilnuje godziny na forum bo to jest naprawde uciążliwe przynajmniej dla mnie. Może ktoś jeszcze się wypowie bo ja mam czas przestawiony o 2 godziny.

Ustawienia-->Edytuj opcje-->Ustawienia daty i czasu-->Strefa czasowa GMT +2h i po ptokach
 
Do góry