Jak podłączyć G30E+VSX421+BDP440+XBOX360+JAMO426+SUB210

ullyssess

New member
Zakupiłem Panas G50e + Pioneer VSX-421+Blu + Jamo426+SUB210 + XBOX360. Podłączyłem Blu-Ray BD-440 do amplitunera za pomocą HDMI. XBOX również do amplitunera za pomocą HDMI. I amplituner z HDMI OUT do telewizora HDMI IN. Głośniki podłączyłem kabelkami +/- i subwoofer dostarczonym jack'iem.

I problem polega na tym że jak na razie to jedynie wydobyłem dźwięk z subwoofera poprzez odtwarzanie płyty CD. Dźwięk co prawda wydobywa się, ale z głośników telewizora a nie z kolumn Jamo.

Włączając TV, amplituner przełącza się w tryb TV/SAT, jednak dźwięk z kolumn nie wydobywa się. Co więcej ustawiając amplituner na opcję TUNER nie słychać radia ani żadnych szumów przez głośniki.
Co zrobiłem źle? Czy na amp Pioneer VSX-421 jest jakaś opcja do przełączenia?

Jak należy podłączyć kolumny JAMO? Plus do plusa i minus do minusa nie wystarczy? Czy coś trzeba przełączyć na ampie? Może zastosowałem nie te kable co trzeba? Zastosowałem dwużyłowy kabel:
hodowlany . pl/Towary/91/790_1.jpg

Czy sygnały HDMI dochodzące z różnych urządzeń do amplitunera będą dalej przetworzone i przekazane do TV czy też muszę podłączyć każde urządzenie osobno do TV poprzez HDMI - tylko co wtedy z dźwiękiem do amp?
 
Do góry