Jak nagrać koncert 35 GB

djoaza

New member
Witam mam pytanie jak można nagrać na płytę BD koncert 35 GB?
Muszę kupić płytę podwójną tą 50 GB ?
To wtedy podczas koncertu muszę przełożyć płytę na drugą stronę czy jak to wygląda ?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Tak trzeba odpowiednią nagrywarkę i odtwarzacz także. Poczytaj troszkę na ten temat i doprecyzuj pytanie.
 

djoaza

New member
Mając odtwarzacz Yamaha BD-S667 jak patrzeć czy posiada odtwarzanie płyt dwustronnych ? Jakie to jest oznaczenie płyty dwustronnej ?
 

Gollum

New member
raczej na pewno poradzi sobie z 50gb płytami z kilku powodów:
1) dziś nie sprzedaje się już praktycznie napędów z takimi ograniczeniami
2) większość płyt bluray z nagraną przynajmniej drugą ścieżką językową(audio) lub kilkoma wersjami w zależności od jakości i standardu nie mieści się na jednowarstwowej płycie BD.
3) zasadniczo oznaczenie płyt dwuwarstowych nie zmienia się - dalej jest to BD-R (recordable). Może dojść BD-R(DL) od double layer albo BD-R50


pozostaje jeszcze sensowność nagrywania materiału hd z dwuwarstwowej płyty na nagrywalną dwuwarstwową płytę. koszt takiej płyty jest spory i często sensowniej jest przejrzeć aukcje w poszukiwaniu używanego oryginału. Ja po wypaleniu 10 płyt BDx25 uznałem, że nie warto wydawać 30zeta na 1 płytę dwuwarstwową by nagrać na niej film, który w oryginale używany kosztuje czasami tyle samo.
 

gatar

Active member
Bez reklam
djoaza --> czemu uparcie piszesz o płytach BR dwustronnych
Raczej ich nie ma lub są w znikomych ilościach Dwustronne płyty zarówno Blu-ray jak i DVD
Są, jak już napisano dwuwarstwowe.
Pogłębiasz wiedzę metodą pytań i odpowiedzi, ale to może niektórych zniechęcić do dawania oczywistych, dla nich odpowiedzi.
 
Do góry