Ile wart jest telewizor LCD Toshiba 37XV733?

adiq1033

New member
Witajcie po dłuższej nieobecności.

Szmat czasu temu prosiłem Was o poradę z doborem telewizora. Wybór padł na Toshiba 37XV733. Jestem ogólnie bardzo zadowolony. Jednak chciałbym nabyć nowy telewizor, o większej przekątnej.

Ile mógłbym uzyskać za telewizor Toshiba 37XV733 chcac go sprzedać? Mam cały komplet, łącznie z oryginalnym opakowaniem i dokumentacja. Telewizor nigdy nie wymagał serwisowania. Na powierzchni są delikatne rysy od wycierania kurzu.

Co do następcy, na oku mam trzy pozycje:

1) Funai 50FDI7724/10 ~1800zł
2) Toshiba 50L2456DG ~1900zł
3) LG 50LB5610 ~2000zł.

Szukam czegoś z ekranem co najmniej 50'. Prawdopodobnie założę nowy wątek w odpowiednim dziale, gdy pomyślnie pomożecie mi wycenic obecny TV. :)

Pozdrawiam!
 

adiq1033

New member
Około 5 metrów odległości mam. Czy ktoś jest mi w stanie podać przybliżoną kwotę, której mogę żądać za telewizor Toshiba 37XV733? Co do doboru nowego TV zalożę nowy wątek i co nieco jeszcze o nich poczytam, bo obecnie mam niewiele czasu dla siebie. :)
 

adiq1033

New member
Osoba nie paląca. Telewizor używany sporadycznie. Nie ma dużego przebiegu. Jedyne oznaki to te zarysowania - taka powierzchnia "piano". Czyli 600-700zł mogę wołać na aukcji? :)

A z telewizorów do 2000zł co możecie polecić? Ekran co najmniej 50 cali lub zblizony. Wystarczy FullHD, 4K są drogie. Wifi zbędne, nie musi być smart TV. Mógłby mieć tuner DVB, aby odbierać naziemną telewizje. Telewizor ma służyć do oglądania filmów + pod gry (PC, konsola Xbox 360, Xbox One). Najważniejsze, aby powłoka ekranu była MATOWA. Refleksy psują cała frajdę. Odświeżanie minimum 100Hz i czas reakcji matrycy 5ms lub niższy.
 
Do góry