IFA 2007 - fotorelacja - L jak LG

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Powrót do przeszłości, czyli wkraczamy na halę LG. Nie mam już pretensji o wystrój, prawie wszystkie firmy mówią jednym chórem, nie ważne, że było ważne, że w miarę ładnie.​

Na naszym rynku marka jest bardzo znana, jednak z roku na rok traci swoją pozycję na rynku. Nowe TV LCD, kilka konceptów i 2 systemowy odtwarzacz HD to najciekawsze produkty jakie zaprezentowano.​


DSC_0423.JPG

DSC_0424.JPG

Przyzwyczailiśmy się do telefonów marki LG, jednak nie wróżymy im wielkiego sukcesu.​

DSC_0427.JPG

Prada + LG - według niektórych bardzo stylowy telefon.​

DSC_0429.JPG


DSC_0431.JPG

DSC_0432.JPG

Podobno najlepsza mini wieża w Europie.​

DSC_0433.JPG

Niebiesko czerwony - czyli 2 systemowy odtwarzacz HD.​

DSC_0435.JPG

Prawie wszystkie odtwarzacze nowej generacji charakteryzują się stosunkowo długim czasem startu tych urządzeń.​

DSC_0436.JPG

DSC_0440.JPG

DSC_0441.JPG

DSC_0444.JPG

LG wzięło się za podnoszenie walorów estetycznych -najnowszy zestaw kina domowego.​

DSC_0445.JPG

Mini projektor pokazywany był już w zeszłym roku.
Miniaturowy projektor oparty na LED'ach.​

DSC_0446.JPG

Podobnie jak i kilka innych produktów.​

DSC_0447.JPG

W erze zauroczenia kinowym standardem 24fps, LG zaprezentowało coś zgoła innego. 60 klatek na sekundę przy sygnale 1080p na pokazywanym materiale demo robiło wrażenie stabilnością obrazu.​

DSC_0448.JPG

DSC_0452.JPG

Linia telewizorów ze zintegrowanymi tunerami MPEG4.​

DSC_0453.JPG

LG walczy z kątami, być może już w następnej generacji LCD nie będą tracić kolorów.​

DSC_0454.JPG

MPEG4 także w telewizorach LCD.​

DSC_0462.JPG

W tym momencie należy pochwalić LG.​

DSC_0463.JPG

Diametralnie poprawili materiały demo, dzięki czemu nawet wielkie telewizory zaczęły świecić bardzo interesująco.​

DSC_0464.JPG

102" plazmę można było oglądać z odległości 1m.​

DSC_0466.JPG

W zeszłym roku, jak i 2 lata temu na największych okazach LG oglądaliśmy średniej jakości koncert Beyonce​

DSC_0468.JPG

Niektórzy zaczęli podawać czas reakcji TV plazmowych :hmm:.​

DSC_0474.JPG

Nowa seria Design Art w pełnym wymiarze. Na ocenę jakości obrazu trzeba jeszcze trochę poczekać.​

LB75_3_lge.jpg

Design? Jako, że o gustach się nie dyskutuje powiem krótko - osobiście mi się nie podoba.​
 

gerd

New member
Jak dla mnie to ma LG kilka nowych rozwiazan calkiem ciekawych jak ten zestaw kino domowego, ktorego wygald jest bardo originalny, stylowy. Ciekawy jestem jak to gra i jak nazywa sie taki model? Mam juz telewizor LG mozna zawsze kupic sobie zestaw kina tego samego producenta:) Widzial ktos z forumowiczow live?
 

monic

New member
A może wiesz co to za model telwizora przy tym kinie wisi? Ładnie to wygląda mam tak futurystycznie zrobiony salon, fajnie to by się zgrywało.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jest kilka modeli kina z tymi głośnikami, dlatego lepiej sprawdzić jakie kino się chce. Telewizor to model z serii LF75.
 

Caro

New member
No prosze was, Shine bez sukcesu? Ten telefon jest swietny. Zimno mowic moze o nim tylko osoba, ktora nie miala go w rekach :p A co do Prady, to tez mialem przyjemnosc sie nia bawic i zrobila na mnie duze wrazenia jakoscia zdjec i ekranem. Jak dla mnie IFA dla LG byla udana impreza.
 

monic

New member
Wczoraj widzialam przy rondzie jazdy polskiej w wawie, na takim wizowcu wielka reklame tego designe art! Ladne te telewizorki tylko nie wiem jakie to modele:/ Czy to cala linia?
 

AreckiW

New member
ewing napisał:
A ktos wie czy ten dwysystemowy odtwarzacz LG jest juz w Polsce? Da sie go kupic? Jak tak to ile kosztuje?

jest od kilku miesięcy w MM, obecnie za 2999 zł,
ale poczekaj, bo ten model nie wspiera w pełni obu formatów,
następca już będzie, model LG-BH200.
 

ewing

New member
A to jest jakis jeszcze nowszy mymslalem ze ten to jakas super nowosc;) A co z nim ze niby nie tak dziala? Mam DVD LG i zawsze mi wszystko czytalo, co nie wlozylem do napedu, myslalem ze tu jest podobnie?
 
Do góry