Idiotyczne akcesoria do PS3

Redundantor

New member
zastanawiam się kto kupuje tego rodzaju dziadostwo. Moim typem na dziś jest:

http://www.youtube.com/watch?v=OlEVHFnp8ms

i opis z aukcji :) "Ile razy zdarzyło Ci się w najważniejszym momencie gry, że Twoje palce ześlizgnęły się z któregoś z przycisków L2 lub R2 zawsze w najważniejszym momencie gry!!! Po założeniu nakładek Gioteck Real Triggers już nigdy się to nie przytrafi. Jeśli poważnie traktujesz granie i chcesz mieć przewagę nad innymi graczami Playstation 3 powinieneś je mieć!! "

Bosze...
 

dienekes' shade

New member
Heh, osoby które przesiadły się z x boxa na ps3 mają powód do radochy. Znam parę osób, które przystosowały sobie DS 3 w ten właśnie sposób.

Jak dla mnie, pady od SONY są ideałem kontrolera do gier. Są tacy, którzy twierdzą inaczej. Życie :mrgreen:

Moim typem byłby produkt kierownico-podobny zaprezentowany na łamach forum przez Masta_J:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=379739&postcount=1

Zaraz po tym, intercooler i "świeconce" :grin: podstawki pod konsolę. Klasycznie: "Tańczy wieś i śpiewa" :hihi:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Moim zdaniem pady z xbox,a są ideałem :p:p :p :eek:k:Tak serio to mi nieraz zeslizgnęły się palce przy ostrej nawalance :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Kto kupuje ? Ja kupiłem to jak nazwałeś dziadostwo. triggery w DS3 to totalna porażka z tego wzgledu że sa wypukłe. I takie ustrojstwo ratuje sytuacje.

@Ogr dobrze gada dac mu wódki :D
 

brygidziarz

New member
Przy tylu gadżetach zawsze trafiają się dziwne tak naprawdę bezużyteczne rzeczy..., ale dzięki temu, że powstaje dużo takich gadżetów, czasem wyłania się jedna perełka, która później rewolucjonizuje zabawę...można powiedzieć, że 1/100 okazuje się być użyteczny.

Przynajmniej można się pośmiać :D
 

Redundantor

New member
Argument z przesiadką z XBoxa od biedy mnie przekonuje - pewnie łatwiej było dokleić to do pada niż zmienić przyzwyczajenia.

Niemniej jednak marketing to potęga. Mnie rozwalił tekst o ześlizgujących się palcach :) - zdrowo, powtarzam zdrowo naciągany.

Czasem sa upgrady, które wymusza potrzeba jak. np. ładowarka do padów (nie mam, ale jak się często gra to fajnie mieć coś takiego podłączanego do gniazdka).

Te doklejki wybitnie najpierw wymyślono, a potem przekonuje się ludzi, że im to jest potrzebne.*


* oprócz tych z Xboxa :)
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
<Ironia on>
Spoko - polecam jeszcze taśmę klejącą dwustronną na drążki - dedykowana do PS3 z logiem Sony tylko 10pln za szt. :).
Taśma eliminuje tzw. RSK (Ryzyko Spadku Kciuka), przez co o 12,7% zwiększa ilość fragów w FPS-ach. Acha i zanotowano 1,23% spadek zużycia energii przez pada.
Jeżeli ktoś traktuje granie powaznie nie może się bez tego obejść.
Efekt nie wystapi w przypadku tanich podróbek z kiosków ruchu i sklepów papierniczych.
<Ironia off>
 

Ogr

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
<Ironia on>
Spoko - polecam jeszcze taśmę klejącą dwustronną na drążki - dedykowana do PS3 z logiem Sony tylko 10pln za szt. :).
Taśma eliminuje tzw. RSK (Ryzyko Spadku Kciuka), przez co o 12,7% zwiększa ilość fragów w FPS-ach. Acha i zanotowano 1,23% spadek zużycia energii przez pada.
Jeżeli ktoś traktuje granie powaznie nie może się bez tego obejść.
Efekt nie wystapi w przypadku tanich podróbek z kiosków ruchu i sklepów papierniczych.
<Ironia off>
OOOOOOOO przemyślę zakup;) Przyda się w KILLZONE 2 multi :p :p :p
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie ma co śmiać się z osób, które narzekają na DualShocka, ponieważ ten pad wcale nie jest taki idealny. Po pierwsze jest mały i osoby z dużymi dłońmi mają spory problem (stykające kciuki). Triggery też mogą sprawiać problemy (wypukłe przy krótkim skoku). Dwa, to ułożenie gałek analogowych w jednej linii nie jest najlepszym rozwiązaniem pod względem ergonomii, czego efektem jest nienaturalne położenie dłoni względem siebie i ich szybsze męczenie. Ułożenie gałek w Xsie jest bardziej ergonomiczne/naturalne dla dłoni i przyzna to każdy kto przeszedł na obu padach więcej niż jedną grę, która wymaga gry właśnie analogami. Za to d-pad w konsoli Microsoftu jest pożal się boże, a w padach Sony naprawdę świetny. I noł ofens proszę, bo miałem prawie wszystkie pady od czasów NESa (te dołączane do konsol).
 
Ostatnia edycja:

lexo

New member
Moim zdaniem obydwa są dobre aczkolwiek w COD'a gra mi się lepiej u brata na x'sie. Za to jak kolega u góry napisał strzałki w białym są straszne. Słyszałem o nadchodzącym tekkenie na X'a, będzie problem na tym padzie.
 

mataman

New member
Bez reklam
Co tu duzo gadać dualshock był najlepszym padem pod słońcem do momentu wyjścia eski do pierwszego x'a. Przy padzie do x360 jeszcze to poprawili i pokazali że mozna lepiej.


Co do opisu tych nakładek to oczywiście jest durny i nie w tym rzecz że palce sie ześlizguja tylko że jest poprostu wygodniej.

@Redundantor ps3 to twoja pierwsza konsola ?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli taka dosyć poważna firma to sprzedaje na licencji Sony prawdopodobnie to musi być na to rynek i moim zdaniem takiego towaru idiotycznym nazwać nie można.

Pozdrawiam,
 

Redundantor

New member
Masta_J napisał:
...moim zdaniem takiego towaru idiotycznym nazwać nie można.

Oczywiście z punktu widzenia sprzedaży (jak jest) nic nie jest idiotyczne.

Np. gwizdające kije na Krupówkach, gąbkowe jaszczurki itp, itd. ;)

@mataman - tak to moja pierwsza konsola - ale napisałem już, że rozumiem osoby, które kupują to, żeby uzyskać surogat innego pada (wygodniejszego).

Mi chodziło o to ześlizgiwanie się palców :).
 

Redundantor

New member
Ale żeby pociągnąć wątek to w rankingu gadgetów naklejki są na wysokim miejscu:

1. Official Sony Blu-ray Remote for PS3
remote-164-100.jpg


2. A keyboard
keyboard-104-100.jpg


3. A bigger hard drive
hdd-218-100.jpg


4. HDMI (male) to DVI (female) adapter
hdmi-218-100.jpg


5. PS2 Memory Card Adapter
memorycardadapter-218-100.jpg


6. Gioteck RealTriggers
realtriggers-218-100.jpg


7. Sony Dualshock 3
dual-shock-3-controller-218-100.jpg


8. Hori Arcade Fighting Stick
fightingstick-218-100.jpg


9. Splitfish FragFX Wired Controller
fragfx-218-100.jpg


10. Big Ben Shootpad
shootpad-218-100.jpg


11. Play TV

There's no stronger proof than this TV tuner add-on, which turns the cumbersome darling into a fully-functional Freeview box, further cementing its status as a media centre par excellence.

Not only that, but it can record shows and do the pausing live TV thing - and it can stream any of it over to your PSP.

You too can live the watching Eastenders on the beach dream. Though we do recommend having better dreams, frankly.
playtv-218-100.jpg


12. Bluetooth wireless headset


Źródło: http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/top-12-christmas-gifts-for-playstation-3-owners-484791
 
Do góry