HX700 ustawienia

kubis

New member
Witam, mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia ile godzin przepracował LCD 46hx700?
Pamiętam, że kiedyś mówiono o tym ale nie wiem gdzie tego szukać, aha i jeszcze jedno pytanie na moim lcd mam na środku jedną część matrycy troszkę jaśniejszą jakby była plama czy to jest normalne?
Pozdrawiam
 

Mike25

New member
Ilość przepracowanych godzin sprawdzisz wstukując na pilocie sekwencje: i+, 5, - (przycisk zmniejszania głośności), power. Żeby zadziałało musisz to zrobić w miarę szybko.

Ta plama to może efekt podświetlenia matrycy, może jest trochę nierówne?
 

Ares78

New member
Witam, mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia ile godzin przepracował LCD 46hx700?
Pamiętam, że kiedyś mówiono o tym ale nie wiem gdzie tego szukać, aha i jeszcze jedno pytanie na moim lcd mam na środku jedną część matrycy troszkę jaśniejszą jakby była plama czy to jest normalne?
Pozdrawiam

Kombinacje podał poprzednik i tak w ostatnim wierszu masz liczby w schemacie xxxx-yyyy-zzzz w przypadku xxx mówimy o ilości przepracowanych godzin, a yyy to ilość włączeń. Tylko postaraj się nie grzebać za bardzo w menu serwisowym.
 

kubis

New member
dzięki za pomoc, chciałem się jeszcze spytać odnośnie odtwarzania filmów divx na tym lcd tylko podobno trzeba wgrać do niego jakiś kodek, czy wiecie może jaki?
 
Do góry