HU6900 wasze opinie i porownania z innymi modelami?

andreas2012

New member
Wczoraj testowałem trochę czasu HU6900 w wersji 50cali i na szybko moje spostrzeżenia, oczywiście smarttv odtwarzanie z usb i inne nie bralem pod uwagę to w Samsungach jest na przyzwoitym poziomie,
Testowalem to co najważniejsze - obraz i tylko obraz. Na normalnym materiale (filmy seriale) a wiec jak się sprawuje w normalnyej eksploatacji.
To tylko moje (wymagającego użytkownika) spostrzeżenia.

Spostrzezenia:
1. Czystosc obrazu: obraz jest dość czysty duza dokladnosc obrazu ale wyraznosc oslabiona, ostrość jest srednia chyba rozjaśnienie obrazu zakłóca ostrość, tak jakby male zamglenie obrazu
2: Kolory: kolory trochę podbite (ale to rzecz firmowa u Samsunga) intensywne w zaleznosci od materialu jedne uwypuklone inne osłabione
3. Plynnosc szybkość itp. dynamiczne sprawy: Dobrze a nawet bardzo dobrze,
4: Kontrast i czern: slabo - widać szarości w obrazie rozjaśnienia czern slaba ostrość oslabiona (oczywiście to opinia wymagającego użytkownika) - konkurencyjny koreanczyk nawet przy cenie 1000zl mniej w tym względzie jest co najmniej o klase wyżej,
5: głenia obrazu: średnio - ma się wrazenie oglądania bardzo dokładnego (przy materiale hd fhd) zdjęcia z obrazem, chociaż zdarzają się materialy ze jest tutaj lepiej albo gorzej, przy zużyciu energii niskim,

Zapraszam do waszych pinii, ogolnie większość jakie testowałem samsungow ma podobne cechy obrazu, nie testowałem jeszcze serii 7000 wzwyż ale wkrótce chce się zabrać za to bo ciekawią mnie możliwości Samsunga,
Porownan z innymi markami modelami nie będę robil bo zdaje sobie sprawę ze na forum sa przedstawiciele roznych marek i osoby które zarabiają na sprzęcie i nie chce niepotrzebnych klutni albo zamkniecia tematu piszcie o tym modelu o własnych odczuciach co do jakości itd
 
Ostatnia edycja:

andreas2012

New member
ok, nie sprawdzałem nawet jak i 4k tylko możliwości hd i fhd (sd tez nie), poprawiłem bo odruchowo dopisałem 3d (a jako ze nie sprawdzałem 3d to nawet nie myslalem ze przecież 4k nie maja 3d)
 
Ostatnia edycja:
Do góry