HS Sony v.s Skype

Czarny2324

New member
Witam mam problem . Posiadam HS sony ten oficjalny do ps3 mam równiez urzadzenie bluesolei (bluetooth 2.0) za jego pomoca chciałem podłaczyć swoj Hs pod skype wczoraj mi sie to udało dzis nic nie działa co prawda bluetooth wykrywa hs i pokazuje iz usługa jet właczona HS został sparowany pomyślnie . Włanczaąc skype daj ustawienia audio
mikrofon ---> SCU bluetooth audio
słuchawki ---> SCU bluetooth audio
I nic ani audio ani mikrofon nie działa
Sprawdzam w pokaż opcje zaawansowane a tam w audio i mikrofonie jest wykryte SCU bluetooth audio podświetlone na żółto z zielonym ptaszkiem po prawej stronie . Jestem w kropce nie wiem co sie stało moze ma to związek z odpaleniem hs na PS3 .. PROSZE O POMOC BO JESTEM W KROPCE
 

Czarny2324

New member
Nie wiem czy ma to jakis związek ale nawet po wyłączeniu HS bluetooth w ompie nadal wykrywa połączenie a siłe sygnału pokazuje jako dobrą Hs był spradzany na ps 3 i działa poprawnie , telefon son ericsson po podłączeniu opcji sterowanie zdalne działa poprawenie po odłaczeniu usługi komputer wykrywa zakończenie połączenia co w sumie wyklucza błędne działanie bluetooth w kompie . Nie mam pojecia o co z tym chodzi każda pomoc mile widziana ... moze coś poknociłem w ustawieniach bluetooth///
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Może to urządzenie pamięta tylko jedno sparowanie i trzeba na nowo sparować go z konsolą.

Pozdrawiam,
 

Czarny2324

New member
Sparowałem ponownie z konsola i ponownie z kompem nie pomaga ... nadal nie dziala hs ze skype , jeszcze jeakies pomysły ??
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To nie bardzo ma związek z samym HS, często są problemy z BlueSoleil, sam z tym kiedyś długo walczyłem.
Zapytaj lepiej na jakimś forum PC.

Pozdrawiam,
 
Do góry