HORN czy EIC

Manky

New member
Witam, jak w temacie, który z importerów cieszy się lepszymi opiniami i od którego lepiej nabyć sprzęt ? (amplituner Onkyo)
Z różnic 'widocznych gołym okiem' to EIC daje 2 lata gwarancji z możliwością odpłatnego przedłużenia o kolejne 1, 2 lub 3 lata, natomiast HORN po rejestracji urządzenia po zakupie daje dodatkowy rok gwarancji za friko, czyli razem 3 lata.

Jakieś sugestie ? Importer ma jakiekolwiek znaczenie czy olać temat i brać co sie trafi ? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież najpierw chodzi raczej i potrzeby, możliwości, wyposażenie i jakość dźwięku. Importer nie ma żadnego znaczenia.
A jakie warunki ma spełniać ?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że koledze chodzi o serwis gwarancyjny, za który odpowiada dystrybutor. Chyba, że się mylę? Obie firmy są pewne. Czasem, ktoś na forum narzekał na jednych i drugich, ale sądzę, że to normalne. Każdemu wpadki się zdarzają. Na pewno plusem jest 3 letnia gwarancja u Horn-a na D&M. Ja miałem Denon-a i Marantz-a i zawsze byłem zadowolony. Nic sie nie psuło.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie będą tacy co Horna źle i dobrze piszą i to samo na EIC .. w zależności kto jakie miał szczęście.
 
Do góry