HDCP???? dekoder hd z vectry

grzesiuesiu

New member
Otóż problem polega na tym, że gdy podłączyłem dekoder vectry HD do tv sony to pojawia się komunikat iż telewizor posiada ochronę przed kopiowaniem danych i należy podłączyć kabel Yp... nie pamiętam dokładnie. Po tym komunikacie zmuszony jestem odłączyć kabel hdmi i włączyć na nowo i wtedy działa. Po ponownym włączeniu telewizora i dekodera problem pojawia się na nowo. Z vectry odsyłają mnie do instrukcji telewizora, ale tam nic nie pisze takiego o tym problemie. Owszem czasem są dni gdzie wszystko działa bez zarzutu ale ich jest mniej niż palców u jednej ręki. Proszę was o pomoc bo już nie wiem co mam z tym zrobić...
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
czarno widzę hdcp

Marne szanse na poprawę,ewentualnie zmień na inne wejście hdmi w telewizorze.
O ile się orientuje to na dziś pomocy znikąd :(:(:shock:
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ja mam sony 40x3500 i decoder hd vectry i nie mam z tym problemu. najpierw włączam tv zielonym tak aby włączył sie od razu na wejściu hdmi do którego jest podpięty decoder a potem decoder i wszystko działa. Jak włączę na odwrót to też wyskakuje na decoderze hdcp i nie ma obrazu.:eek:
 

JackS.

New member
Bez reklam
grzesiuesiu napisał:
Otóż problem polega na tym, że gdy podłączyłem dekoder vectry HD do tv sony to pojawia się komunikat iż telewizor posiada ochronę przed kopiowaniem danych i należy podłączyć kabel Yp... nie pamiętam dokładnie. Po tym komunikacie zmuszony jestem odłączyć kabel hdmi i włączyć na nowo i wtedy działa. Po ponownym włączeniu telewizora i dekodera problem pojawia się na nowo. Z vectry odsyłają mnie do instrukcji telewizora, ale tam nic nie pisze takiego o tym problemie. Owszem czasem są dni gdzie wszystko działa bez zarzutu ale ich jest mniej niż palców u jednej ręki. Proszę was o pomoc bo już nie wiem co mam z tym zrobić...

Jaki jest model tego telewizora Sony?
 

pispil

New member
jaki tryb wyświetlania

mam podłączony LG 32 cale z dekoderem vectry przez złącze euro bo na HDMI nie chce mi działać jaki tryb wyswietlania mam ustawić w ustawianiach obrazu lub w jaki sposób podłączyć kabelek HDMI
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
tylko instrukcja

W dekoderze wybierasz opcje ustawienia a tam dostosowujesz parametry do możliwości swojego telewizora,głównie to rodzaj przekazu, kabla,HDMI,rgb,itp.
Rozdzielczość,tryb wyświetlania obrazu.
 

marcinmail

New member
Witam,
Mam podobny problem
Posiadam LG37 i dekoder vectra. wszystko śmiga przez hdmi . jak wyłączę TV wyświetla się na dekoderze HDCP. Odpalam TV wszystko śmiga. Ale problem polega na tym że pod dekoder mam podłączony drugi LCD przez złącze scart. jak TV podłączony przez hdmi działa to drugi też działa ale jak wyłączę ten pierwszy to na dekoderze pojawia się HDCP to na drugim jest tylko dźwięk ;/
Czy możecie mi coś poradzić??
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam,
Mam podobny problem
Posiadam LG37 i dekoder vectra. wszystko śmiga przez hdmi . jak wyłączę TV wyświetla się na dekoderze HDCP. Odpalam TV wszystko śmiga. Ale problem polega na tym że pod dekoder mam podłączony drugi LCD przez złącze scart. jak TV podłączony przez hdmi działa to drugi też działa ale jak wyłączę ten pierwszy to na dekoderze pojawia się HDCP to na drugim jest tylko dźwięk ;/
Czy możecie mi coś poradzić??

Kabel iHDMI powinien rozwiązać ten problem.
 
Do góry