HD Writer 2.0

krissk

New member
Witam! Posiadam kamerę Panasonica oraz program HD Writer ale zauważyłem że nie ma w nim opcji połączenia wielu klipów w jeden plik większy niż 4GB, po prostu jeśli jest więcej materiału niż 3,99GB to dzieli on na dwa klipy, nie wie ktoś jak to obejść ?
 

krissk

New member
Jakiego? Używałem TS Muxer ale jest zła synchronizacja audio-video, Cyberlink Power Director jest nieaktywna opcja SVT czyli szybkie renderowanie bez tego trwa to godziny a żeby była aktywna trzeba mieć wersję Ultra za 400zł hehe
 

ecoCargo

New member
Ja mam pytanie, czy Sony Vegas ma funkcję synchronizacji audio i video? Proszę o informację jaka wersja oprogramowania Sony daje taką możliwość.
 

Jacek144

New member
Jakiego? Używałem TS Muxer ale jest zła synchronizacja audio-video, Cyberlink Power Director jest nieaktywna opcja SVT czyli szybkie renderowanie bez tego trwa to godziny a żeby była aktywna trzeba mieć wersję Ultra za 400zł hehe
Połącz najpierw TSSpliter,a potem "przepuść" przez TS Muxer. Power Director w wersji ultra też nie zawsze ma aktywną opcję SVRT. Renderując bez tej opcji jest szybszy niż Pinnacle 14,a także Sony Movie Studio
 
Do góry