Hbb w samsungu-to mnie dreczy

kubaxx3

New member
witam posiadam samsunga ue32d6500 jak wiecie zakupion w polsce nie ma mozliwosci odbioru hbb lecz przestawilem go na UE_Ger i mam dostepna teraz opcje kanal z danymi wlonczylem i jakby "dziala" ale tylko na eska. lecz kiedy zaloncze tvp 1 2 i info wcisne czerwony przycisk nic sie nie dzieje czy ktos wie moze o co chodzi dlaczego moze nie dzialac na tvp?
 

kuba78

New member
Muszę Cię zmartwić.
Oficjalny komunikat Samsunga

"Występują specyficzne dla Polski aspekty techniczne HbbTV. Korzystanie z funkcjonalności, które nie otrzymały certyfikatu do współpracy w telewizorach w Polsce niesie zawsze z sobą ryzyko niewłaściwego działania."

Na język prosty, jest inny system nadawania przez nadawców tej usługi niż w Czechach i Niemczech, ta seria telewizorów nie potrafi w sposób prawidłowy działać z usługą HbbTV. Więc nikt Ci jej nie uruchomi.
Obecnie sytuacja jest nieco skomplikowana, bo trudno wymagać od TVP, która udostępnia aplikację HbbTV, by dokonała odpowiednich modyfikacji dla telewizorów firmy Samsung.

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...sung-d7000-46-wszystko-o-serii-d7000-236.html
 
Ostatnia edycja:

kubaxx3

New member
i co przez to chcesz powiedziec seria e ma mozliwosc pobrania z samsung apps hbbtv widget a tu przestawione na niemcy powinno isc ale nie idzie szukam rozwiazania bo wiem ze sie da to jakos zrobic bo juz to widzialem
 

kubaxx3

New member
po prostu tvp juz udostepnilo hbb dla samsung i slyszalem ze ten sposob dziala mozliwe sa tylko jakies niedoskonalosci z pl znakami ale wazne ze dziala
 

kuba78

New member
Ta usługa nie działa prawidłowo na samsungach serii D, a zmieniając region, pozbawiasz się dostępu do wielu aplikacji na nasz kraj.
 

kubaxx3

New member
spokoja twoja o to ia sie bede martwil znalazlem gosci na pewnym forum zrobil to samo i mu dziala tylko mowi ze sie troche scina
 
Do góry