Harman Kardon MAS 100- czy to dobry wybór?

Markus1

New member
Harman Kardon MAS 110- czy to dobry wybór?

Witam
Potrzebuję kupić dobrze brzmiącą "mini wieżę"/ wieżę do pokoju około 20m. Z pewnych względów nie mogę kupić godziwego wzmacniacza/amplitunera i porządnych kolumn, a chciałbym w miarę porządnie posłuchać muzyki. Czy ten zestaw to nie jest przerost formy nad treścią? Podobno ma DAB/DAB+ Może polecicie coś o podobnych parametrach, a tańsze?
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
u nas dab leży......i ile chcesz wydać?
ps.wzgledy nalezy zmieniac bo za ta kase ile ten sprzęt kosztuje to nie zagra tak dobrze jak wzmacniacz i kolumny.....
 

Markus1

New member
Rzecz polega na tym, że te pewne względy (szczególnie te płci przeciwnej) czasami są nie do przeskoczenia. Nie wdajac się w dyskusję nie mogę niestety pozwolić sobie na pełnowymiarowy zestaw, a w szczególności wolnostojące kolumny gdyż jak powiedziały "pewne względy": "zakłócą one wystrój zaprojektowanego i wykonanego z dużym zaangażowaniem salonu". Zdaję sobie sprawę z tego, że żadna mini wieża nie zagra tak jak dojrzały zestaw w normalnym rozmiarze ale może kupię jakąś rozsądną namiastkę?
 

grzeseik

New member
mozesz kupic monitory zamiast podlogowych kolumn, ladne standy i elaktronike i moze sie uda?
dla mnie estetyka rowniez jest bardzo istotna, ale da sie jakas synergie uzyskac.

jesli kupisz wierzyczke i kolumny postawisz obok siebie to co to za sluchanie? lepiej wtedy kupic zestaw sluchawkowy... z minizestawow zrwoc uwage na pianocrafta
 

pkomp

New member
widzisz błąd że dałeś wolną rękę :)

a tak na poważnie - usiądź z żoną i zastanówcie sie jakie kolumny by się pieknie zgrywały z wystrojem - nie wszystkie to zwykłe klocki z głosnikami - niektóre naprawdę bardzo fajnie sa zaprojektowane i mogą upiększyć jeszcze salon :)
ta wieża gra przyzwoicie, wyglada przyzwoicie tylko jak na mo zliwości cenę ma zawyżoną o dobre 1000 pln
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
MAS110 to konkretny zestaw małego audio, wykonanie 1 klasa. brzmienie konkretne.

harman_Kardon_MAS_110_back.jpg
 

pkomp

New member
to 2 segmenty?łączone taśmą?ciekawe jak taśma wpływa na przesył dźwieku bo akurat sygnały cyfrowe smigają po nich ok gorzej z analogiem....
 
Do góry