Harman Kardon HKTS 30WQ + Amplituner ?

mx0

Banned
przymierzam się do zakupu takich głośników Harman Kardon HKTS 30WQ ze względu na brak miejsca podłogowych i teraz jaki do tego amplituner:
- Denon AVR-X2000
- Pioneer VSX-S510-K
- HARMAN KARDON AVR 171
- inne propozycje ....

kwota na amplituner około 2000zł

a może ten zestaw HT-S4505 ? bo już sam nie wiem co wybrać i czy warto tyle kasy wyrzucać :(
http://www.onkyo.pl/pl/Produkty/Kino_domowe/Systemy_kina_domowego/HT-S4505

wymagania do amplitunera :
- Automatyczna kalibracja głośników
- korektor
- radio internetowe
- usb obsługa plikó z pamięci
- menu i obsługa na ekranie TV
- możliwość podłączenia podłogowych głośników w przyszłości
dobrze było by mieć :
- wi-fi lub możliwosć instalacji adaptera
- przesył muzyki z Samsung Galaxy Note3 bezprzewodowo


pokój 4,5m*4.5m
50%/50% filmy + muzyka (różna)

obecnie posiadam taki zestaw i nie jestem zadowolony
-głośniki
Zestaw głośników PURE ACOUSTICS AV799

amplituner
-Kenwood KRF -v5200D

Subwoofer
-Magnat Gł. basowy MAGNAT Monitor Supreme Sub 201A
 
Ostatnia edycja:

mx0

Banned
dobra jeden komplet już mamy,
AVR171 + HKTS30

a jakby udało mi się jednak znalaleźć miejsce na podłogowe to co wybrać (głośniki i amplituner)?

lepiej jakby te podłogowe i satelitki były mniejsze od tych co obecnie posiadam
 

Macca Radza

New member
Najlepiej z Jbl zagra Harman....Denona też możesz rozważyć! Nie możesz posłuchac gdzieś tych klocków? Każdy salon raczej ma ten sprzęt...
 

arturlublin

New member
Panowie a jaki amplituner polecicie do HKTS 65 BQ?Stojaki na pewno będą na tył a fronty lepiej na ściane czy też stojaki?głownie zależy mi na dobrym dzwięku z filmów na BD i dekodera nc+.muzyka to głównie z radia i online.onkyo 828 to chyba troche przy dużo jak pod ten zestaw ale jest w dobrej cenie 699 euro!?głośniki też są w tej cenie 699 euro!
 

arturlublin

New member
no i będzie 828 i tańsze o 10euro(689 euro)!zamówione wczoraj razem z głośnikami.jeszcze raz ponawiam pytanie czy fronty lepiej na ściane czy na standy.muszę to wiedzieć bo będę zamawiał pod tył to jak coś zamówie 2 pary?a jeszcze jedno pytanie :czy standy htfs2 będą pasowały pod hkts 65 czy muszą być htfs3?te htfs 2 są tańsze i bardziej mi się podobają
 
Ostatnia edycja:
Do góry