Harman / Kardon HK 980 vs HK 970 ..?

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam Panowie, w najbliższym czasie wymieniam almpli na taki z pre-out i zawita wzmak. Mam do kupienia HK970 ale myślę czy nie poczekać, poszukać 980. Do kompletu bardziej pasowałby ten drugi różnica w cenie używek to jakieś 300 zł. Jak to wygląda dźwiękowo jest sens dołożyć? Czekać? Szukać?
Ampli najprawdopodobniej kupie avr 255 lub 360 zależy od ceny ale daje to na drugi plan bo filmów jest trochę ale nie przepych. Teraz gdy postawiłem CD HD980 to z jednej serii cieszy to również oko, wolałbym wizualnie HK980 ale czy warte jest to jak pisałem czasu i kasy ??
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
980-tki się trafiają. Lepiej zainwestować w 980. Jest to dość świeży model i łatwiej go będzie znaleźć w dobrym stanie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No i stoi 970 fotka w galerii w sygnaturze (drugi link), poza tym ze nie do konca pasuje mi do serii cala reszta to same plusy... jestem bardzo zadowolony.
jesli chodzi o dzwiek to w moim pokoju przed nim stalo kilka technicsow i moj ampli, porownania brak, stereo o niebo lepsze.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Jak zmienił się dźwięk w porównaniu do AVR156?

diametralnie, czuć że kolumny dostały sporą dawkę mocy, bass jest sprężysty bardziej donośny taki twardy ale schodzący nisko, sopran czysty zajmujacy swoje miejsce ale niewyrywajacy sie przed szereg, średnica tu tez za sprawa CD dużo lepsza wyraźna wokale wpadajace w ucho.

Czuć że jak na kilku letni klocek ma potencjał i nie waha się go użyć... swoje waży chyba nie bez kozery...
 
Do góry