Harman Kardon avr 370. Co zrobić żeby był głos?

enzo89

Member
Jeśli chodzi o trzask problem został nierozwiązany. Czekam na odpowiedź serwisu. Podesłałem im filmik z trzaskiem na ich prośbę.
 

enzo89

Member
Trzaski nadal występują. Serwis mówi "pewnie coś u Pana" ale co nie potrafią sprecyzować. Mówią, że mogę podesłać sprzęt a oni po testują na blurayu ale niczego nie obiecują, bo na ich blu rayu może działać poprawnie.
 

diodak1992

New member
Witam serdecznie wszystkich, mam problem z moim AVR370 ostatnio po włączeniu nie mam dźwięku żadnego nawet z radia cisza w głośnikach totalnie nic nie było zmieniane. Co może być powodem ?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Co może być powodem ?

A kto to może wiedzieć ? To może być cokolwiek od zwykłego zawieszenia softu aż do uszkodzenia elektroniki.
Pierwszą rzecz, którą powinieneś zrobić to odłączyć ampli od prądu na kilka minut.
Jak wszystko wróci do normy to możesz jedynie westchnąć i przejść nad tym do porządku dziennego przyjmując do wiadomości, że czasem może się tak dziać.
Gorzej gdy głosu nadal nie będzie. Wtedy to chyba kierunek serwis.
 

pokoss

New member
witam. czy mogłby ktoś z szanownych forumowiczów napisać jaki jest najnowszy dostepny software do HK AVR 370 ? i ewentualnie skąd można pobrac najnowszą aktualizacje . u mnie w ampli jest soft : S9267.617.0 ale nie wszystkie funkcje działaja na 100%
 
Do góry